Nacionalinėje rinktinėje – ir šilutiškis

Lietuvos rinktinė jau kitą savaitę pratęs kovas atrankoje į 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionatą. Mūsiškių laukia du mūšiai Vilniuje – spalio 9 lietuviai susitiks su Bulgarijos, o spalio 12-ąją – su Šveicarijos rinktinėmis.

L. Mėgelaitis (pirmas dešinėje) nacionalinės rinktinės žaidėjų sąraše.

Treneris Valdas Ivanauskas pristatė sudėtį, kuri kausis šiose atrankos lango kovose. Sąraše ir buvęs trenerio Svajūno Česnulio auklėtinis, šilutiškis Linas Mėgelaitis.

Lietuvos rinktinės sudėtis rungtynėms su Bulgarija ir Šveicarija: vartininkai Ernestas Šetkus, Titas Krapikas ir Ignas Plūkas. Gynėjai: Vytas Gašpuitis, Linas Klimavičius, Dominykas Barauskas, Vaidas Slavickas, Edvinas Girdvainis, Justinas Januševskij, Rolandas Baravykas ir EgidijusVaitkūnas. Saugai: Linas Mėgelaitis, Domantas Šimkus, Ernestas Veliulis, Vykintas Slivka, Edgaras Utkus, Martynas Dapkus, Ovidijus Verbickas, Justas Lasickas, Arvydas Novikovas, Vilius Armanavičius ir Donatas Kazlauskas. Puolėjai: Fiodor Černych, Edgaras Dubickas ir Karolis Laukžemis.

Nors praėjusiame lange rinktinė patyrė tris nesėkmes, rinktinės stratego teigimu, tai futbolininkų motyvacijos sumažinti neturėtų. „Motyvacija yra, pirmose dviejose rungtynėse turėjome galimybių pasiekti taškus, deja, nepavyko. Žaidėjai yra motyvuoti, įrodė, kad gali ir nebijo žaisti“, – sakė treneris.

Pirmasis mūšis laukia su Bulgarija – komanda, prieš kurią lietuviai išvykoje po mačo pabaigoje praleisto įvarčio pralaimėjo 0:1.