Namų aikštelėje „Šilutė“ įveikė Jonavos krepšininkus

zaunieriunasSavaitgalį „Šilutė“ sužaidė dvejas rungtynes. Išvykoje mūsiškiai nusileido Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“ komandai rezultatu 94:78, o namuose susitikę su Jonavos „Petrochemos – Dexteros“ krepšininkais juos įveikė 82:78.

„Šilutės“ komandoje pradėjo žaisti naujas žaidėjas – Modestas Žaunieriūnas, kuris išvykoje debiutavo ir prie komandos kraičio pridėjo 17 taškų.
Pirmas kėlinys – dviženklis skirtumas

Susitikime tarp „Šilutės“ ir „Nafta – Uni – Akvaservis“ komandų nuo pat pradžios klaipėdiečiai parodė, kas čia šeimininkai. Jie sugebėjo atsiplėšti 20 taškų skirtumu per pirmąsias rungtynių minutes (26:6), o po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai jau pirmavo rezultatu 37:11.

Antrajame kėlinyje šilutiškiai pelnė daugiau taškų nei varžovai (18:26), bet bendroje įskaitoje vis dar pirmavo varžovai 55:37.

Klaipėdos krepšininkams pavyko išsaugoti pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir jie įsirašė dar vieną pergalę, o „Šilutei“ teko pripažinti varžovų pranašumą 94:78.

Išvykoje puikiai pasirodė „Šilutės“ komandos naujokas 21 metų Modestas Žaunieriūnas, kuris pelnė 17 taškų. Prieš tai jis žaidė Rajonų krepšinio lygoje (RKL) už Lietuvos sporto universiteto komandą (LSU), dar prieš metus jis vilkėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) marškinėlius ir žaidė už Šakių komandą.

Rungtynėse su „Nafta – Uni – Akvaservis“ Tomas Lekūnas pelnė 16 taškų, Aurelijus Pukelis – 13 bei atkovojo 9 kamuolius.

Jonaviškius parsiuntė namo be pergalės

Šeštadienį namų aikštelėje „Šilutės“ ir Jonavos „Petrochemos – Dexteros“  susitikimą buvo smagu stebėti, nes buvo daug gražių perdavimų, kuriuos savo komandos draugams dalino Tomas Lekūnas ir Tauras Ulevičius.

Pirmasis kėlinys sužaistas apylygiai – 19:16. Antrajame kėlinyje mūsiškiai tapo pranašesni, nors kovoje dėl atšokusių kamuolių dominavo varžovai, bet jiems sunkiau sekėsi su rezultatyviais metimais. Tuo pasinaudodami šilutiškiai spurtavo 19:0 ir jau po dviejų kėlinių pirmavo 47:29.

Didžiąją trečiojo kėlinio dalį tęsėsi antrojo kėlinio scenarijus. „Šilutės“ komanda ne tik neleido varžovams atsitiesti, bet dar ir didino pranašumą. Iki kėlinio pabaigos likus trim minutėms, komandas skyrė didžiausias skirtumas – 65:37. Bet Jonavos ekipa susiėmė ir pradėjo vytis šilutiškius.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai tęsė spurtą ir po aštuonių iš eilės V.Kružiko taškų bei L.Grabausko dvitaškio ekipas kėlinio vidury skyrė tik keturi taškai – 66:62. Gerai, kad „Šilutė“ nesupanikavo ir varžovams neleido persverti rezultato savo naudai.

Likus žaisti 26 sekundėms, jonaviškiai atsiliko 7 taškais. Dviem „Petrochemos – Dexteros“ žaidėjams pavyko sušvelninti rezultatą iki 82:78. Likus vos 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos L.Grabauskas buvo perėmęs kamuolį iš „Šilutės“ žaidėjo, bet sužingsniavo ir kamuolys atiteko „Šilutei“.

Išmetę kamuolį į aikštelę šilutiškiai jo nebesivarė, o padėjo ant žemės ir ėjo paspausti rankų varžovams. „Šilutė“ džiaugėsi pergale rezultatu 82:78!

„Šilutės“ komandai Aurelijus Pukelis pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius bei padarė tris blokus varžovams. Po 14 taškų komandai pridėjo Edvinas Alunderis ir Justinas Olechnavičius. Puikų žaidimą demonstravo ir Tomas Lekūnas, kuris pelnė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius, 10 kartų privertė prasižengti varžovus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei perėme 6 kamuolius.