Namų rungtynėse krepšininkams sekėsi geriau

vyru krepsinis ramonaitis„Šilutės“ krepšininkai savaitgalį namų rungtynėse buvo pranašesni už Kauno „JAZZ – KTU“ krepšininkus – juos nugalėjo 82:63. O išvykoje mūsiškius 88:59 sutriuškino Joniškio „Delikatesas“.

Namuose sekėsi gerai

Arvydo Straupio treniruojama „Šilutės“ komanda penktadienį namų aikštelėje rungtyniavo su kauniečiais. Pirmasis kėlinys mūsiškiams nieko gero nežadėjo, nes po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 16:25 kauniečių naudai.

Antrajame kėlinyje „Šilutė“ sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau ir persvėrė jį savo naudai. Po dviejų kėlinių mūsiškiai jau turėjo 5 taškų persvarą – 43:37.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje toliau virė kova. Tikslą dažniau pasiekdavo šilutiškių metimai, tad netrukus mūsiškiai išsiveržė į priekį dviženkle persvara – 63:50.

Ketvirtajame kėlinyje mūsiškiai ir toliau rodė gražų žaidimą bei išlaikė persvarą 82:69. Tai – ketvirta jų pergalė iš eilės!
Rezultatyviausias „Šilutės“ žaidėjas buvo Tomas Lekūnas, kuris pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Edagaras Sosnovskis, po 12 taškų įmetė Nerijus Anglickis ir Eivydas Mološčiakas, 11 – Evaldas Šaulys (7 atk. kam., 6 rez. perd.).
vyru krepsinis lekunas
Joniškis nebuvo svetingas

Kitą dieną po puikios pergalės mūsiškiai išvyko į Joniškį, kur susitiko su „Delikateso“ komanda. Turbūt tądien „Šilutei“ buvo „ne ta diena“.

Jau nuo pirmojo kėlinio savo pranašumą demonstravo namų šeimininkai. Pirmasis kėlinys baigėsi 24:11 mūsiškių nenaudai. Antrąjį kėlinį šilutiškiai įmetė vos 7 taškus, tuo tarpu jonaviškiai – net 28. Klaikus vaizdas švieslentėje buvo po dviejų kėlinių – 52:18.

Trečiajame kėlinyje mūsiškiai susiėmė ir bandė vytis varžovus (18:21). Ketvirtajame šilutiškiai taip pat įmetė daugiau nei varžovai 18:20. Bet tai nepadėjo. „Šilutei“ teko pripažinti jonaviškių pranašumą 82:69.

Išvykoje daugiausia taškų komandai pelnė: Deividas Pukis (19 tšk. 10 atk. kam.), Evaldas Šaulys (11 tšk., 7 atk. kam., 7 išprovokuotos pražangos).

Kitas varžybas šilutiškiai žais gruodžio 14 dieną namų krepšinio salėje su „Mažeikių“ krepšininkais.