Naujajame sezone „Šilutė“ pergalės džiaugsmo dar nepatyrė

Spalio 2-ąją startavo naujasis „7bet-NKL“ sezonas, o praėjusį ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje buvo sužaisti dar 14 susitikimų.

Šilutės komandai I. Sylla (Nr. 13) per 29 minutes pelnė 13 taškų.

Sužaidus pirmuosius mačus be pralaimėjimų žygiuoja po du kartus triumfavę Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, Kauno „Atletas“, Šakių „Vytis“ ir „Gargždai“. Pergalės džiaugsmo dar nepatyrė komandos, pralaimėjusios pirmuosius du savo mačus: „Žalgiris-2“, „Mažeikiai“, „Šilutė“, „Neptūnas-Akvaservis“ ir „Kretinga“.

Naujajame „7bet-NKL“ sezone žaidžia 14 komandų.

„Gargždai“ palaužė „Šilutę“

Pirmas naujojo sezono rungtynes „Šilutė“ žaidė išvykoje, ir „Gargždai“ (1-0) po atkaklios kovos šventė pergalę. Eriko Kubiliaus vadovaujama ekipa namuose 77:73 palaužė Kęstučio Mačijausko treniruojamą „Šilutę“ (0-1).

Rungtynes geriau pradėjo šilutiškiai, kurie netrukus jau pirmavo 10 taškų persvara (12:2). Svečiai ir toliau didino pranašumą bei pirmąjį kėlinį laimėjo įtikinamai (30:13).

Įpusėjus antrajam kėliniui pamariškiai toliau užtikrintai pirmavo (40:20). Tuomet Jonas Dumašius pataikė dvitaškį, Mindaugas Stašys ir Mantas Ruikis realizavo po tolimą metimą, J. Dumašius pridėjo dar du taškus ir šeimininkai spurtavo 10:0.

Kėlinio pabaigoje sumažinę atsilikimą iki vienaženklio deficito, gargždiškiai pirmą kartą į priekį išsiveržė jau lemiamame kėlinyje, kuomet dvitaškį pataikė dalį praėjusio sezono „Šilutėje“ praleidęs M. Stašys (67:65).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti daugiau nei 2 minutes telšiškis Arvydas Kačinas pelnė du taškus ir padidino persvarą iki 4 taškų (77:73). Po to nė viena ekipa taškų nepelnė. Šeimininkai realizavo tik 9 tolimus metimus iš 34 (26 %), bet laimėjo kovą dėl kamuolių 46:32.

Šilutiškių gretose rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Delante Jonesas (3/5 dvit., 2/4 trit., 1/4 baud.), Valdas Vasylius (3/7 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.) ir Linas Lekavičius (3/7 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.) pelnė po 13 taškų, Ibrahima Sylla 11 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Mykolas Dieninis 10 (6 atk. kam.).

„Telšiai“ triumfavo Šilutėje

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo praėjusio sezono vicečempionai „Telšių“ (1-1) krepšininkai. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 71:58 įveikė „Šilutę“ (0-2).

Rungtynes geriau pradėjo šilutiškiai, kurie po V. Vasyliaus dvitaškio antrojo kėlinio pabaigoje įgijo 4 taškų pranašumą (34:30). Po pertraukos priekyje taip pat išliko šilutiškiai. Prieš lemiamą ketvirtį turėjo vieno metimo persvarą (49:47).

Visgi „Telšių“ ekipa ketvirtajame kėlinyje surengė galingą spurtą 24:9, kurį likus 2 minutėms dvitaškiu užbaigė Vilius Pocius. Žemaičiai įgijo dviženklį pranašumą (71:58) bei jį išlaikė iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Laurynas Kaveckis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (0/1 dvit., 3/4 trit., 4/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 18 naudingumo balų.
„Šilutės“ komandai Ibrahima Sylla per 29 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 8 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.