Naujasis Pamario sporto labdaros ir paramos fondas įsuka sportinę veiklą

pamario sporto_labdaros_fondas_Stovyklautojai_su_saruno_reklamos_marskineliaisVos prieš mėnesį mūsų krašte buvo įsteigtas naujas Pamario sporto labdaros ir paramos fondas, kurio iniciatorius yra žymus mūsų miesto krepšinio treneris Robertas Kuncaitis.

Fondas jau spėjo pasižymėti ir pirmaisiais savo darbais. Miesto šventės metu šio fondo atstovai ir puoselėtojai, padedami Šilutės krašto renginių guru Marijaus Budraičio, suorganizavo sportinius žaidimus „Laimės šulinys“ ir krepšinis 3×3. O praėjusią savaitę surengė vaikų krepšinio stovyklą.

Apie fondo įkūrimą ir pirmuosius darbus pasakoja fondo steigėjas Robertas KUNCAITIS:

– Nors esu krepšinio šakos atstovas, tačiau kartu su bendraminčiais ilgai svarstėme, kaip mums visiems reikėtų prisidėti prie viso Pamario krašto sporto puoselėjimo. Kaip sudaryti dar didesnes galimybes mūsų krašto jaunimui ir žmonėms aktyviai leisti laisvalaikį, padėti talentingiems vaikams, sporto komandoms pasiekti aukštumų. Atsirado nemažai entuziastų, norinčių prisidėti, tačiau nežinančių, kaip.

Tam ir sugalvojome įkurti Pamario sporto labdaros irparamos fondą. Dabar dar esame ankstyvoje „vaikystėje“, tačiau jau spėjome surengti krepšinio stovyklą „Šilutė 2017“, prisidėjome prie Šilutės miesto šventės aktyviosios dalies renginių. Tai tik maža dalis to, ką planuojame organizuoti.

Žinoma, esame krepšinio atstovai, tačiau noriu nesuklaidinti žmonių ir patikinti, kad fondo veika bus susijusi ne tik su krepšiniu.

Esame labai dėkingi rėmėjams, kurie prisidėjo prie pirmųjų mūsų renginių. Tai UAB „Germanika“, UAB „Klasmann Deilmann“, A.Budriko nestandartinių baldų įmonė, kelionių agentūra „Viatora“, UAB „Dovega“, UAB „Žibai“, UAB „Šarūno reklama“, AB „Šilutės Rambynas“, UAB „Egmina“, AB „Molupis“, Vilkyškių pieninė, Pamario kepykla, laikraštis „Šilutės naujienos“.
Tikimės, kad atsiras ir daugiau norinčių prisidėti ir plėtoti mūsų veiklą.

Netrukus prisidėsime prie birželio 29 dieną startuojančios Šilutės krepšinio gatvės lygos ir padėsime Šilutėje kas savaitę rengti gatvės krepšinio rungtynes.

Rugsėjo mėnesį tikimės surengti įspūdingą krepšinio šventę Šilutės mieste, kurios „uogos ant torto“ bus stipriausių Lietuvos komandų rungtynės naujojoje Vydūno gimnazijos sporto salėje.

Esame atviri kiekvieno mūsų kraštiečio pasiūlymui ir su mielu noru prisidėsime įgyvendinti idėjas, padėsime kartu plėtoti Pamario sportą.

Daugiau informacijos apie Pamario sporto labdaros ir paramos fondą, jo veiklą galite rasti „Facebook“ paskyroje: pamariosportininkas.