Naujasis Šilutės PK viršininkas: „Darnus kolektyvas gali padaryti gerus darbus bendruomenėje“

Po 4,5 mėnesių pertraukos Šilutės policijos komisariatas (PK) turi naują vadovą - Remigijų Rudminą. Prieš tai šešerius metus Telšių AVPK viršininku dirbęs pareigūnas pakeitė balandį iš pareigų išėjusį Artūrą Mikalauską.

Paskutinę vasaros dieną ilgametę vadovavimo patirtį turinti pareigūną R. Rudminą sveikino kolegos iš policijos, teismų, prokuratūros, Šilutės savivaldybės bei Telšių bendruomenės atstovai. Jie linkėjo žmogiškų, nestatutinių santykių ir kuo geresnio bendradarbiavimo.

Renginio metu ne kartą akcentuota, kad R. Rudminas yra savo srities profesionalas, gerai išmanantis policines, politines ir teisines žinias, kuriam žodžiai „ginti, saugoti, padėti“ nėra tušti.

Sugrįžo po 6,5 metų

R. Rudminas yra dirbęs Šilalės rajono policijos komisariate, buvo Tauragės rajono policijos, o vėliau Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) viršininku. Nuo 2014 m. vasario 3 d. jis vadovavo Telšių AVPK.

Tauragės AVPK viršininkas Marius Draudvila priminė, kad R. Rudminas į Tauragės apskritį sugrįžo po daugiau kaip šešių su puse metų pertraukos. Pasak dabartinio AVPK viršininko, jis bus pirmasis vadovas apskrityje, o gal net Lietuvoje, kuris vadovaus trečiam tos pačios apskrities policijos komisariatui.

M. Draudvilai su R. Rudminu yra tekę dirbti beveik 9 metus ir jį pažįsta kaip žmogų, kuris visą laiką rūpinosi policija, kiekvienu žmogumi.

„Tai žmogus profesionalas, turintis policinių, politinių, teisinių žinių. Neabejoju, kad Šilutės PK jam gerai seksis“, – sakė AVPK viršininkas, linkėdamas kuo didžiausios sėkmės bendraujant tiek su kolektyvu, tiek su kitomis  institucijomis.

Šilutės savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis sakė R. Rudminą pažįstantis nuo tada, kai jis buvo Tauragės AVPK vadovas, ir galintis pasakyti tik gerus atsiliepimus apie jį. Meras linkėjo gražaus bendradarbiavimo, kad būtų saugu visiems savivaldybės gyventojams, taip pat ne vien statutinių, bet ir žmogiškų santykių.

R. Rudminą pasveikino ir Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, Šilutės šv. Kryžiaus parapijos klebonas Remigijus Saunorius, teismų, prokuratūros, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, ugniagesių, Telšių bendruomenės atstovai. Visi jie pasidžiaugė, kad į Šilutę sugrįžo patirties turintis vadovas, jam linkėjo sėkmės, bendradarbiavimo, gerų santykių su kolektyvu.

Sieks darnaus darbo

Naujasis Šilutės PK vadovas visiems padėkojo už sveikinimus. Jis sakė, kad bet kokią mažą problemą, kuri kils kolektyve, stengsis išspręsti kuo greičiau, kad jo kabineto durys visada bus atviros ir jam paskambinti, kilus problemoms, galima bet kada, net ne tarnybos metu.

„Bet kokiam sunkumui atsiradus stengsiuosi ištiesti ranką, padėti bet kuriam dirbančiam kartu. Svarbiausia, kad kolektyve jaustume vienas kito petį, galėtume dirbti darniai, nes darnus kolektyvas gali padaryti bendruomenėje gerus darbus. Turime būti stiprūs, vieningi“, – į kolektyvą kreipėsi naujasis viršininkas.

Institucijų atstovus jis patikino, jog stengsis ir toliau užtikrinti sklandų, gerą bendradarbiavimą, o gyventojams sieks užtikrinti jų saugumą.

R. Rudminas sakė turintis tik geriausius prisiminimus apie Šilutės kraštą, žmones. Jam tai savas ir mielas kraštas, jo protėviai kilę iš čia, tad čia nieko nėra svetimo.