Naujovė – naktinis futbolas

5012577589 9aa5424eb7 zDaug dėmesio sulaukęs pirmasis Šilutėje suorganizuotas naktinis salės futbolo turnyras (skirtas Lietuvos valstybinėms šventėms Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai paminėti) pasiekė finalą.

Į šį turnyrą iš viso užsiregistravo 12 komandų. Kaip buvo galima tikėtis, futbolo kovos neapsiėjo be „Blizgių“ – Šilutės moterų krepšinio komandos. Jų konkurentai vyrai subūrė šias komandas: „Festivalis“, „Fanai“, „Juknaičių jaunimas“, „Dačikai“, „13 rajonas“, „Draugai“, „Liepiniai“, „Plaučiai“, „Brigada“, „Pamarys I“ ir „Pamarys II“.

 Naktinis futbolo turnyras – tai draugiškos rungtynės. Turnyre nebuvo dėliojami rezultatai ar kovojama dėl prizinių vietų, tad niekas nesijautė pralaimėjęs. Komandos žaidė vieno rato sistema. Svarbiausia – gera nuotaika, puikiai praleistas vakaras futbolo aikštelėje.

Turnyro iniciatorius Svajūnas Česnulis, paklaustas, kaip kilo idėja naktį salėje žaisti futbolą, atsakė trumpai: „Norėjosi suburti ir išjudinti futbolo mėgėjus, aistruolius, kurie dažniausiai stebi rungtynes iš šalies, sėdėdami ant suolelių“.
Tai pavyko! Turnyre žaidė apie 200 mėgėjų futbolininkų, dauguma – jaunimas.