Naumiestiškei P. Mickutei  kiekvienos varžybos sėkmingos

Paskutinį liepos šeštadienį Radviliškio rajone vyko atviras rankų lenkimo turnyras „Radviliškio mero taurė – 2021 m.“ Į nedidelį Karčemų kaimą atvyko stipriausi rankų lenkikai iš visos Lietuvos: Šilutės, Klaipėdos, Mažeikių, Kuršėnų, Šakių, Vilniaus, Radviliškio.

P. Mickutė (kairėje) Radviliškyje iškovojo dvi pirmąsias vietas.
Turnyre netrūko emocijų ir geros nuotaikos. Sportininkus pasveikino ir turnyrą atidarė Radviliškio rajono meras Vytautas Simelis, jis palinkėjo stiprių rankų ir pergalių. Radviliškio seniūnijos vadovai pasidžiaugė, kad šis turnyras – jau tradicinis ir padėkojo rėmėjams.

Po visą dieną trukusių intensyvių varžybų vakarop paaiškėjo turnyro nugalėtojai, jie apdovanoti taurėmis ir medaliais.

Nė vienų varžybų nepraleidžianti naumiestiškė Paulina Mickutė šiame rankų lenkimo turnyre 75 kg svorio kategorijoje, kurioje nebuvo amžiaus cenzo, kaire ir dešine ranka iškovojo du aukso medalius ir dvi taures.

„Tik šiandien supratau, kiek daug aš galiu. Net svorio kategorijoje, kurioje nebuvo amžiaus cenzo, iki 75 kg užėmiau abi pirmąsias vietas. Neslėpsiu, kad mintyse sukosi, jog šįkart būsiu tik dalyvė, nes mano svoris svyruoja tarp 55 – 57 kg. Šios pergalės nebuvo lengvos, tik sunkus darbas ir karštas užsidegimas gali duoti saldžius pergalės vaisius“, – pergalių džiaugsmu dalijosi P. Mickutė.

Aktyvi sportininkė visus kviečia tobulėti. Paulina yra gavusi pasiūlymą dalyvauti 19 km žygyje ir nedvejojo – rytoj, rugpjūčio 7 d. ji išbandys save dviračio trasoje. Bandys dalyvauti ir štangos spaudimo varžybose, o rudenį planuoja dalyvauti Europos čempionate, kuris vyks Vilniuje.