Naumiestiškiai irgi surengė spalvotą savaitę „Be patyčių“

 naumiestis be patyciuKetvirtą kartą Lietuvoje ir mūsų Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Projekto iniciatoriai kvietė prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas, bei kodėl yra taip svarbu ugdyti toleranciją ir empatiją.

Visą savaitę gimnazijoje vyko įvairūs renginiai, akcijos ir kitokios veiklos: klasės valandėlės apie bendraklasių bendravimą, draugiškiausio gimnazijos bendruomenės nario, klasės draugo rinkimai, konkursas „Mes – Žemės vaikai“. Penktokai paruošė kompoziciją „Saulė ir mėnulis“, o I-IV gimnazijos klasių mokiniai – „Aš tarp kitų“. Ilgųjų pertraukų metu surengtos pertraukėlės – pramogėlės „Šokim, šokim, nesustokim“. Jų metu mokiniai šoko įvairius šokius, skambant linksmai muzikai.

Kiekviena savaitės diena turėjo savo pavadinimą, o mokiniams ir mokytojams buvo siūlomas aprangos spalvų kodas.

Pirmadienį – raudona „Šypsenų diena“, antradienį – balta „Draugystės diena“, trečiadienį – žalia „Žemės diena“, ketvirtadienį – geltona „Saulės diena“, o  penktadienį – mėlyna „Tikėjimo diena“. Tai skatino ne tik pagarbą vienas kitam, tolerancija, bet ir žaismingai išreikšti save.