Naumiestiškiai pasitikrino matematikos žinias

zemaiciu naumiestis tikslieji mokslai geriausi JuknaiciuŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vykusios Tiksliųjų mokslų savaitės metu kiekvieną dieną mokinių laukė naujos veiklos.

Pirmadienį pristatyta 8 klasių kompiuterinių piešinių paroda „Piešiu matematiką“, antradienį vyko netradicinės pamokos. zemaiciu naumiestis tikslieji mokslai komisija

Trečiadienį ir ketvirtadienį mokiniai žinias pasitikrino matematikos olimpiadoje, o penktadienį savaitė užbaigta 5-6 klasių matematikos popiete „Mąstau ir skaičiuoju“.

 Į popietę atvyko svečių iš Gardamo, Juknaičių, Katyčių pagrindinių mokyklų ir Žygaičių gimnazijos. Žinoma, dalyvavo ir popietės šeimininkai – naumiestiškiai. Renginį organizavo ir vedė IIIa klasės mokinės Gabrielė Sauspreškytė ir Ema Bružaitė, o joms padėjo matematikos mokytoja Antanina Košinskienė. Mokinius vertino vienuoliktokų komisija „Matematikos fanai“.

Popietės metu mokiniai prisistatė, sprendė kryžiažodį, dalyvavo viktorinoje, gavo prisiminti ir sudainuoti dainą, kurioje minimi skaičiai. Visi draugiškai praleido laiką su matematika.

Mokyklų komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis.