Naumiestiškiai patikrino savo žinias apie gimtąjį kraštą

100 8098Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko istorijos-geografijos protų mūšis „Mano gimtasis kraštas – Lietuva“. Renginyje dalyvavo 5-7 klasių mokiniai, kurie stengėsi parodyti savo žinias apie Lietuvą. Renginį organizavo istorijos mokytoja Liucija Šertvytienė ir geografijos mokytoja Zita Kaminskienė. Renginį vedė IIa klasės gimnazistės Rita Milkerytė ir Gabrielė Vingytė, o vertino komisijos nariai: IIb klasės mokiniai, Laimonas Žvirblis ir Aistė Beinorytė.

Renginio pradžioje šešios komandos pasiskirstė tarpusavyje, kad būtų lygios jėgos. Jos susiskirstė traukiant skirtingų spalvų lapelius, kuriuose buvo parašytas komandos numeris. Renginys vyko keturiais etapais: asmenybės, vaizdai, klausimai ir įvairūs klausimai. Kiekviename etape buvo galima surinkti po 10 taškų.

Konkurso užduotys buvo įdomios, o mokiniai parodė žinias iš savo krašto istorijos bei geografijos. Nugalėjo protų mūšyje labiausiai pasižymėjusi šeštoji komanda, bet nė viena komanda neliko nuskriausta. Patys mokiniai liko patenkinti konkursu. Visi buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.