Naumiestiškiai stovykloje įgijo žinių apie gamtą

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos 5 - 6 klasių mokiniai birželio pabaigoje – liepos pradžioje dalyvavo stovykloje „Lamata“.

Stovyklautojai tyrinėjo Žaliakalnio augalus ir gyvūnus.

Stovyklos tikslas – suteikti mokiniams gamtamokslinių žinių, tobulinti anglų kalbos įgūdžius, sudarant sąlygas pozityviam bendravimui ir bendradarbiavimui.

Vaikai tyrinėjo Žaliakalnio augalus ir gyvūnus, juos fotografavo, mokėsi tirti gimnazijos teritorijos oro ir miestelio upelio vandens kokybę. Kartu jie išbandė kantrybę „Tylos žygyje“, mokėsi atskirti gamtos garsus, Šilutės policijos bendruomenės pareigūnė Jurgita Kaktienė supažindino su saugu elgesiu prie vandens.

Stemplių girininkijoje vaikai daug sužinojo apie Lietuvos paukščius, pro žiūronus stebėjo paukščių lizdus, mokėsi orientuotis miške pagal gamtos ženklus. Dalyvavo jie ir edukacinėje programoje „Pažink Nemuno deltos paukščius“, aplankė Rusnės miestelį, Ventės rago švyturį ir ornitologinę stotį, Aukštumalos aukštapelkę. Orientaciniuose užsiėmimuose anglų kalba mokėsi sudaryti žemėlapius, piešė plakatus.

Kiekvieną dieną vaikai rašė „Stovyklos dienoraštį“. Jie džiaugėsi ne tik veiklomis, bet ir bendravimu, įgyta patirtimi ir su gera nuotaika iškeliavo į vasaros atostogas.