Naumiestiškiai žibėjo kalėdiniame karnavale

naumiescio gimnazijos karnavalasŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje kalėdinis karnavalas vyko atskirai 5-8 klasėms ir I-IV gimnazijos klasėms. 5-8 klasių pasirodymų tema buvo „Senos geros lietuviškos dainos“, o vyresniųjų tema – „Filmai ir filmukai“.

Mokiniai stengėsi atskleisti karnavalo temas, apranga ir pasirodymai buvo įdomūs. Jie parodijavo įvairiausius personažus, situacijas, kuriems vykusiai priderino kostiumus.

Į 5-8 klasių karnavalą atvyko Kalėdų Senelis su palydovais Snieguole ir Nykštuku. Pastarieji – Jonas Stasytis ir Kornelija Judžentytė ir vedė renginį. Mokiniai sukūrė trumpus vaidinimus pagal įvairias lietuviškas dainas. Visos klasės buvo išradingos, į pasirodymus įdėjo daug pastangų, kad trumpučiai spektakliukai būtų kuo įdomesni. Sulaukėme ir džiugios staigmenos – tėvų komiteto pasirodymo.

Gimnazistai parodijavo įvairių žanrų filmus. Renginio vedėjai Edvinas Andrijauskas ir Žilvinas Liukaitis burtų keliu paskirstė pasirodymų eilę. Klasės paruošė pasirodymus pagal siaubo filmą „Išvarymas“, parodijavo garsų lietuvių kūrybos serialą „Moterys meluoja geriau“, prisiminė siaubo filmą „Klyksmas“, visiems gerai žinomą filmą „Vienas namuose“. Matėme ir ištrauką iš garsios komedijos „Kaukė“, TV3 Žinias, sceną iš siaubo filmo „Pagieža“, ištrauką iš animacinio filmo „Ledynmetis“.

Už puikius pasirodymus visos klasės buvo pavaišintos saldainiais. Gimnazijos direktorius Liudvikas Genys pasveikino Agnę Kasnauskaitę, Pauliną Šiaudvytytę ir Gustę Liukaitytę, kurios rajoniniame konkurse „Mano draugas ugniagesys“ užėmė prizines vietas.