Neblaivių vairuotojų sąrašą papildė dvi moterys

Vienas iš būdų, kuriuo siekiama sutramdyti neblaivius vairuotojus - griežtesnė atsakomybė. Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Pastarųjų parų įvykiai tai tik patvirtina.

Pastarosiomis dienomis girtos už vairo sulaikytos dvi moterys, joms gresia baudžiamoji atsakomybė.

Rugsėjo 5-osios vakare, apie 20 val. Šilutės rajone buvo sustabdytas automobilis „Volkswagen“, kurį vairavo neblaivi moteriškė. 42-ejų vairuotojai nustatytas net 2,20 promilės girtumas. Neblaivi vairuotoja nuo tolimesnio vairavimo buvo iš karto nušalinta, o jos automobilis pristatytas į automobilių saugojimo aikštelę.

Ankstyvą antradienio rytą pareigūnams į rankas pakliuvo dar viena neblaivi vairuotoja. Apie 5 val. ryto Saugų seniūnijos Grumblių kaime, Vilties gatvėje, pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Ford Mondeo“. Bandant stabdyti automobilis nestojo ir kliudydamas pareigūnų tarnybinį automobilį nuvažiavo tolyn. Vairuotoja dar kiek pavažiavusi, visgi nusprendė vykdyti pareigūnų reikalavimą – sustoti.

Tikrinant 63-ejų vairuotojos blaivumą, alkotesteris pirmu pūtimu nustatė 2,15 promilės girtumą, antru pūtimu – 2,29 promilės girtumą.

Abiejų minėtų moterų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Primename, kad vairuotojai privalo važiuoti saugiai, atsakingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, pasirinkti saugų važiavimo greitį, o svarbiausia – nesėsti už vairo apsvaigę nuo alkoholio. Raginame gyventojus neleisti to daryti ir kitiems asmenims. Turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.