Neblaivų vairuotoją sustabdė tik ant kelio patiestas „ežys”

"Ežys". VSAT nuotr.Šilutės policijos patruliai Žemaičių Naumiesčio miestelyje naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 3 valandą, stabdė įtartinai važiuojantį „Opel Vectra”.

Automobilio vairuotojas, nepaklusęs teisėtam policijos pareigūnų nurodymui sustoti, nulėlė links Šilutės.

Ties įvažiavimu į miestą bėglys buvo pasitiktas priverstine stabdymo priemone – „ežiu”.

Sustabdytas 22 metų Žemaičių Naumiesčio seniūnijos gyventojas, anksčiau 2 kartus baustas už administracinius teisės pažeidimus, o šį kartą turėjo pagrindą bėgti nuo policijos pareigūnų – vairuotojui nustatytas 2,22 promilės girtumas.

Išsamiau apžiūrėjus „Opel Vectra” automobilį, dėtuvėje rasti 53 vnt. įvairaus kalibro šovinių.

Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Policijos pareigūnai aiškinsis aplinkybes ar jaunuolis, turėjo teisę su savimi vežiotis šovinius.

Policijos patruliai taip pat surašė administracinį teisės pažeidimo protokolą dėl transporto priemonių vairavimo neblaiviam bei dėl nepaklusimo sustoti.

Tokio pobūdžio pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 3000 iki 4000 litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų