Neįgalieji atsisveikino su vasara

neigaliejiVasaros palydų vakaras su nakvyne prie jūros Palangoje – tokią kelionę savo nariams surengė Šilutės neįgaliųjų draugija.
Norinčiųjų keliauti į pajūrį susidarė beveik 40. Neįgalieji apsistojo kempinge, 300 metrų nuo jūros, pušų paunksmėje.

Apsigyvenę patraukė į pajūrį, o kieno sveikata leido – puolė į ošiančias bangas. Kam atstumas iki jūros buvo per didelis, liko ruošti stalus bendrai vakarienei.

Vakarienės metu su 40-mečio jubiliejumi buvo pasveikintas Katyčių padalinio naujokas Vaidas Austynas, jam sudainuotos tradicinės dainos, įteikta dovanėlė. Vėliau buvo įvairiausių žaidimų ir šokių, Prano Armono virkdomo akordeono melodijų, ant laužo keptų skanėstų – mielinės tešlos bandelių ir bulvių su lašinukais.

Visi buvo sužavėti pajūrio nakties vaizdais, o prisišokę ir prisidainavę išsiskirstė poilsiui.

Kitą rytą draugijos pirmininkė Laimutė Dulkytė įvykdė pažadą – išdalijo iš anksto žadėtus apdovanojimus linksmiausiems ir išradingiausiems. Buvo ir specialus pirmininkės prizas – medaus bokalas, kuris vienbalsiai skirtas katytiškiui jubiliatui Vaidui.
Po paskutinių šią vasarą maudynių jūroje neįgalieji atsisveikino su ja iki kitos vasaros.

Grįždami namo grupės nariai aplankė Palangos stačiatikių cerkvę, Dauparų mini zoologijos sodą. „Esame labai dėkingi pirmininkei L.Dulkytei už puikių įspūdžių kupiną kelionę ir tikimės, kad tokių kelionių bus kasmet“, – sako jie.