Neįgaliųjų rudens šventėje – keliaujantys batai

 

zinaida mikelionisŠilutės rajono neįgaliųjų draugija tradiciškai surengė kasmetinę Rudens šventę. Pradėta ir nauja tradicija, pavadinta keliaujančiais batais. Pačių neįgaliųjų sukurta stilizuota skulptūra – vaza iš laikraščių atiteko vakaro šauniausiam kolektyvui iš Tauragės.

Pasak Šilutės r. neįgaliųjų draugijos pirmininkės Laimos Dulkytės, kasmet rengiama šventė „užaugo“, todėl jai prireikė naujos neigaliuju rudenelio svente donskovasvietos. Neįgalieji jau nebesutilpdavo draugijos patalpose Šilutėje, nebūdavo kur atsisėsti. Šiemet renginys vyko Juknaičiuose esančiame restorane „Prūsija“. Iš daugiau nei 500 neįgaliųjų, priklausančių Šilutės neįgaliųjų draugijai, virš 200 dalyvavo Rudens šventėje.

„Problemos skirtos Seimo nariams, o ne mums. Ką mes išspręsime šventėje? Rudens šventė skirta, kad žmonės pamirštų savo bėdas, kurių visi vienokių ar kitokių turi, ir pabūtų kartu“, – kalbėjo pirmininkė.  Tradiciškai renginį puošė rudens gėrybių paroda, moterys dalijosi receptais ir vaišino savos gamybos patiekalais.

Kartu su šilutiškiais šventėje dalyvavo neįgaliųjų kolektyvai iš Palangos, Tauragės, koncertavo Petkų šeimos ansamblis „Vita“. L.Dulkytė džiaugiasi, jog pavyko pasikviesti estrados liūtą – atlikėją Simoną Donskovą.
neigaliuju rudenelio svente paroda
Šilutiškė floristė Zinaida Mikelionis pagamino meninį akcentą, kuris nuo šiol keliaus iš rankų į rankas smagiausiam šventės kolektyvui. Kitąmet Šilutės rajono neįgalieji Rudens šventę švęs Tauragėje, tad ir skulptūra atiteko tauragiškiams.