Neišgąsdinusi svečių namų aikštelėje, svečiuose „Šilutė“ nukentėjo keturgubai

vyru krepsinis anglickas„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda žaidė dvejas rungtynes su Molėtų „TiuMeno – Ežerūno“ krepšininkais.

Pirmose rungtynėse mūsiškiai rodė puikų žaidimą, bet pergalės išplėšti nesugebėjo – svečiams nusileido trimis taškais.

Po rungtynių sirgaliai kalbėjo, kad geriau pralaimėti 10 taškų nei trim – mažiau nervų tenka atiduoti paskutinėmis sekundėmis. Ir štai – jų norai buvo išgirsti. Išvykoje mūsiškiai tai pačiai komandai nusileido net 12 taškų.

Rungtynės namuose

Atkeltose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse, kurias namuose spalio 31 dieną „Šilutė“ žaidė su Molėtų „TiuMenu – Ežerūnu“, po dramatiškos kovos mūsiškiai nusileido svečiams rezultatu 71:74.

Nuo pat pirmojo kėlinio aikštelėje užvirė aštri kova – taškas į tašką. Likus 3 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas, buvo lygus 11:11. Tada molėtiškiai surengė gražų greitų atakų šou ir po pirmojo kėlinio švieslentė rodė 16:21 svečių naudai.
II kėlinyje šilutiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklaus E.Mološčiako tolimo metimo buvo išsiveržę net 9 taškais. Bet kiek vėliau „TiuMeno – Ežerūno“ krepšininkas J.Narušis smeigė du tritaškius iš eilės ir įpusėjus rungtynėms marijampoliečiai turėjo tik 3 taškų deficitą – 39:36.

Po ilgosios pertraukos kiek atsipūtę šilutiškiai vėl įrodinėjo savo persvarą namų aikštelėje (43:38). Bet Marijampolės krepšininkai maždaug 4 minutes neleido „Šilutei“ prasibrauti po savo krepšiu, o patys šauniai atakavo šilutiškių krepšį ir pelnė 12 taškų. Tada jau rezultatą persvėrė „TiuMenas – Ežerūnas“ – 43:50.

Mūsiškiams toks svečių išsišokimas nepatiko, vyrai susiėmė ir aidint trečiojo kėlinio pabaigos sirenai buvo jau išlyginę rezultatą 56:56.

Prasidėjus IV kėliniui, sirgaliai prognozavo, kad tikrai bus pratęsimas. Bet šįkart jo neprireikė.
Lemiamas kėlinys iš visų pareikalavo daug nervų. Tai viena komanda išsiverždavo į priekį, tai kita. Likus minutei iki kėlinio pabaigos, 71:72 pirmavo molėtiškiai.

Abi komandos, trokšdamos pergalės, pakutinę minutę nemažai klydo bei apsikeitė „blokais“. Bet įtemptose rungtynėse taikliu dvitaškiu metimu taškus ant „i“ sudėjo molėtiškis M.Kadzevičius – Molėtų krepšininkai džiaugėsi pergale.

„Šilutei“ daugiausia taškų pelnė: Tomas Lekūnas – 19 tšk., Nerijus Anglickis – 18 tšk., 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, Evaldas Šaulys – 14 tšk., 12 atk. kam., Eivydas Mološčiakas – 13 tšk.,  6 atk. kam., 4 rez. perd.

Išvykoje ne taip gera kaip namie

Lapkričio 2-ąją šilutiškiai išvyko į Molėtus pabandyti susigrąžinti garbę bei išplėšti pergalę. Deja, to nepavyko padaryti, anaiptol – jie pralaimėjo varžovams net dviženkliu skirtumu.

Sužaidę pusę pirmojo kėlinio, mūsiškiai šauniai pirmavo – 5:13, bet vėliau „TiuMenas – Ežerūnas“ pabudo ir atstatė pusiausvyrą – 13:13. Po pirmojo kėlinio šilutiškiai pirmavo vos 1 tašku – 15:16.

Antrasis kėlinys šilutiškiams buvo lyg pasivaikščiojimas Šyšos pakrante dvelkiant gaiviam rudeniškam orui bei šnarant lapams… Išvertus į krepšinio kalbą, tai reiškia, kad abi komandos užmigo aikštelėje, nevykdė jokių puolimų, greitų atakų, metimai buvo netaiklūs. Per sužaistas 10 minučių „TiuMeno – Ežerūno“ ir „Šilutės“ bendras kraitis buvo 15 taškų. Džiugu tik tai, kad prieš ilgąją pertrauką vis dar mūsiškiai buvo pirmaujančiųjų rolėje – 22:24.

Po pertraukos labiau sekėsi „TiuMenui – Ežerūnui“. Molėtiškiai per trečiąjį kėlinį į šilutiškių krepšį įmetė 26 taškus, o mūsiškiams pavyko surinkti vos 9 taškų kraitelį. Rezultatas – 48:33.

IV kėlinys vėl labiau priminė senjorų krepšinio draugiškas varžybas 50-mečio proga, nes abi komandos per paskutines 10 žaidimo minučių vėl sustojo. Rezultatu 55:43 antrąja pergale džiaugėsi Molėtų komanda.

Geriausiai žaidė „Šilutės“ krepšininkai: Tomas Lekūnas – 10 tšk., 8 atk. kam., Eivydas Mološčiakas – 9 tšk., 5 rez. perd., Evaldas Šaulys – 8 tšk., 2/9 tritaškiai, 9 atk. kam.