Nepavyko pasipriešinti klaipėdiečiams

nkl krepsinis_brianas_wanamakeris_nr9_fSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai sužaidė tik vienerias rungtynes. Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ komanda savo aikštėje sulaukė svečių – Klaipėdos „Naftos – Uni – Akvaservis“ krepšininkų.

Šių dviejų komandų susitikimas buvo nelengvas abiem komandoms. Nors mūsiškiai visada buvo besivejančiųjų vaidmenyje, bet ne kartą buvo įsižiebusi viltis, kad pergalė gali atsidurti ir „Šilutės“ rankose.

Gaila, stebuklo neįvyko ir teko pripažinti klaipėdiečių pranašumą rezultatu 80:87.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užimą 11 vietą. Bet šilutiškiai praėjusį savaitgalį nesužaidė dvejų rungtynių, tad  yra dar puiki proga šoktelt į viršų.

Penktadienį, gruodžio 9 d., „Šilutės“ ir „Naftos – Uni – Akvaservis“ rungtynėse jau nuo pirmųjų minučių vadeles į savo rankas pasiėmė klaipėdiečiai. Jie puikiai ir rezultatyviai atakavo „Šilutės“ krepšį, o tuo tarpu mūsiškiams sekėsi daug sunkiau.

Po pirmojo kėlinio švieslentė rodė 12:27 klaipėdiečių naudai. Antrajame kėlinyje „Šilutė“ po truputį pradėjo įsivažiuoti – atrodė, kad tik tada visi prisiminė, ko yra susirinkę. Šilutiškiai ėmė taikliau atakuoti varžovų krepšį ir antrajame kėlinyje pelnė vienu tašku daugiau negu Klaipėdos komanda – 23:22. Bet bendroje įskaitoje „Šilutė“ dar gerokai atsiliko.

Po ilgosios pertraukos toliau virė nuožmi kova. Visi „Šilutės“ krepšininkai stengėsi iš visų jėgų, nes tos dienos pergalė būtų buvusi puiki dovana treneriui R.Kuncaičiui, kuris kaip tik šventė savo gimtadienį.

Trečiąjį kėlinį „Šilutė“ vėl laimėjo vienu tašku 21:20, bet bendras vaizdas švieslentėje mūsų miesto sirgalių nedžiugino – 56:71.

Paskutinį kėlinį taip pat laimėjo „Šilutė“24:18, bet, kaip sakoma, jei mūšis laimėtas, tai dar nereiškia, kad ir karas laimėtas.

Pirmajame kėlinyje sukrautas varžovų kraitis leido jiems džiaugtis pergale 80:87, o „Šilutei“ teko pripažinti jau trečią pralaimėjimą iš eilės.

„Šilutės“ komandoje vėl puikų žaidimą demonstravo Brianas Wanamakeris: jis komandai pelnė 20, atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei perėmė 5 kamuolius. Komandos draugai tai pat puikiai pasirodė: Simas Raupys pelnė 14 taškų, 9 kartus atkovojo kamuolį, Ulyssesas Thomasas pridėjo 13 taškų, Aurelijus Pukelis pataikė 4 dvitaškius bei 4 iš 4 baudas ir pelnė 12 taškų, Darius Kibildis irgi pelnė 12 taškų.