Nepažįstamas merginas pavakaroti pakvietęs kaunietis liko be savo „Audi“

Audi34-rių metų kaunietis nuvyko pasisvečiuoti pas draugą Klaipėdoje. Birželio 15 d. vakarą, besivažinėdami mašina po miestą, jie susipažino su trimis merginomis. Kompanija kartu praleido vakarą bičiulio namuose, tačiau nuėję miegoti, ryte naujųjų pažįstamų vyrai neberado. Kaip ir nuosavos „Audi“ mašinos. Laikinosios sostinės gyventojas kreipėsi į policiją.

Policijos departamentas informuoja, jog apie vagystę Klaipėdos pareigūnams buvo pranešta birželio 16 d. apie 14 val. Dėl pavogtos „Audi A4“ besikreipęs vyriškis tikino, jog mašina iš vieno Taikos pr. daugiabučio kiemo dingo paryčiais. Kartu buvo pavogti ir automobilio bei asmens dokumentai, pinigai.

Kaip 15min tikino apvogtojo pažįstamas, kaunietis su vagilėmis telefonu bendravo visą dieną, tol, kol šios važinėjosi jo vogtu automobiliu. Galiausiai merginoms nuotykis pabodo ir viena jų sutiko informuoti, kur šiuo metu yra „Audi“.

Tik vėliau paaiškėjo, jog automobilį nugvelbusios dailiosios lyties atstovės – nepilnametės. Viena jų – Šilutės rajone veikiančių Saugų vaikų globos namų gyventoja. Jai – vos penkiolika. Kitos dvi gyvena Šilutės apylinkėse. Kiek vyresnės.

Mašina galiausiai buvo rasta Šilutėje, skersgatvyje prie bažnyčios. Sulaukta kriminalistų. Iš transporto priemonėje paliktos piniginės merginos nugvelbė apie 90 eurų. Kaunietis džiūgauja, jog vagilės nerado automobilyje paslėptos kitos piniginės su daugiau nei 1000 eurų.

Iš betvarkės mašinoje buvo galima suprasti, jog trijulė važinėjosi ne vienumoje. Būta ir daugiau asmenų. Vidus – pilnas žvyro, tad, kaip teigia apvogtojo pažįstamas, „panos turbūt buvo nulėkusios pasipliuškenti į pajūrį“.

Rasta mašina, kurią jos savininkas įvertino 5900 eurų, buvo kiek apgadinta: apibraižyti šonai, galinis buferis.

Klaipėdos policijos duomenimis, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, tačiau įtariamųjų šiuo metu dar nėra nustatyta. Nukentėjusiojo įvardytos merginos bus apklaustos kaip liudytojos kitą savaitę. Po apklausos jų statusas tyrime gali keistis.

Saugų vaikų globos namai patvirtino, kad minėta penkiolikmetė – jų globotinė. Pasak šios įstaigos atstovų, problematiška mergina reikalų su policija turi ne pirmą kartą. Apie tai, kad ir šįkart ji gali būti įsivėlusi į mašinos vagystę, Saugų vaikų globos namų administracija yra informuota.

15min šaltinių teigimu, atvykus į įstaigą policijai, globotinė buvo pabėgusi. Jos apklausti nepavyko.

Saugų vaikų globos namuose auga apie 60 globotinių.

Straipsnis iš 15min.lt