Neramus savaitgalis Šilutėje: gatvėmis skriejo „Volvo“, sumušta policininkė, įvyko avarijos (papildyta)

Aršus vairuotojas taip įnirtingai priešinosi, kad pareigūnams prireikė pagalbos jį sutramdant. Tada vyras išvežtas į ligoninę.

Pasipriešinimas pareigūnams, gaudynės naktinės Šilutės gatvėmis, galingas smūgis į medį ir vėl pasipriešinimas. Taip trumpai galima nupasakoti tai, kas naktį į šeštadienį vyko Šilutėje. Po incidento vienas žmogus atsidūrė ligoninėje.

Tačiau tai toli gražu nebuvo vienintelis įvykis savaitgalį, dėl kurio darbo turėjo policijos pareigūnai. Tą pačią naktį dar vienas girtas vyras smogė policijos pareigūnei, būta ir avarijų, kuriose nukentėjo senolė dviratininkė ir pusamžis vyras.

Spruko nuo policijos, bet žiebė į medį

Respublikinėje žiniasklaidoje „naktiniu trileriu Šilutėje“ įvardinta istorija prasidėjo šeštadienio naktį apie 2 val. Tuomet policijai pranešta apie soduose vykstantį konfliktą šeimoje. Į įvykio vietą buvo nusiųstas policijos ekipažas.

Pareigūnėms atvykus nurodytu adresu, vyriškis, dėl kurio buvo kviečiama policija, pasipriešino, šoko į automobilį „Volvo“ ir bandė sprukti. Prasidėjo gaudynės naktinės Šilutės gatvėmis.

Skriedamas centrine miesto Tilžės gatve nedideliame kelio vingyje vairuotojas nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, ją kirto ir trenkėsi į medį. Smūgis buvo galingas, tačiau aršiam vairuotojui tai buvo nė motais.

Jis vėl pasipriešino jį persekiojusiam pareigūnių ekipažui. Į pagalbą atskubėjo papildomos policijos pajėgos, prisijungė pasieniečiai. Galiausiai vyras buvo sutramdytas ir su apsauga išvežtas į ligoninę.
Automobilis po avarijos visiškai suniokotas. Pasak vietos gyventojų, jei mašina nebūtų įsirėžusi į medį, ji būtų įlėkusi į čia pat esančią parduotuvę.

Girtas vyras trenkė policijos pareigūnei

Tą pačią šeštadienio naktį, apie 1.20 val. policija gavo pranešimą, kad namuose Šilutėje triukšmauja kitas galimai girtas vyras. Atvykus į įvykio vietą vyriškis pasipriešino ir sudavė Šilutės r. policijos komisariato pareigūnei. Nukentėjusiai policininkei prireikė medikų pagalbos, ji gydoma ambulatoriškai. Smurtavęs 35-erių vyras pristatytas į ligoninę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 286 str. dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui. Už tokį nusižengimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki 3 metų.

Avarijose nukentėjo senolė ir pusamžis vairuotojas

Penktadienį apie 12.25 val. Šilutėje, Žemaičių Naumiesčio g. partrenkta dviratininkė. 61-erių vyras, vairuodamas automobilį „Peugeot Expert Traveller“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusios 80 metų senolės ir su ja susidūrė. Moteris išvežta į gydymo įstaigą.

O šeštadienio pavakarę, apie 17 val. Pašusčių k. ribose, kelyje Žemaičių Naumiestis – Švėkšna susidūrė du automobiliai, kuriuos vairavo blaivūs vyrai. 42 m. vyro vairuojamas „Volkswagen Polo“ susidūrė su „Subaru Legacy“, už kurio vairo sėdėjo 22 m. vaikinas. Medikų pagalbos prireikė automobilio „Volkswagen Polo“ vairuotojui, jis išvežtas į gydymo įstaigą.

Šeštadienio pavakary Šilutėje, Klaipėdos g. 29-erių vyras automobiliu „VW Sharan“ atsitrenkė į 66 m. vyrui priklausančio kiemo tvorą ir pabėgo iš įvykio vietos. Nuostolis 50 eurų, o bėgliui irgi teks atsakyti pagal Baudžiamojo kodekso straipsnius.

Sekmadienio pavakarę 26 m. vaikinas automobilio „Mazda“ nesuvaldė Didšilių k. ir nuvažiavo nuo kelio.