Nesėkmingas naujo „Šilutės“ trenerio debiutas – du pralaimėjimai

krepsinis kasiuleviciusŠilutės vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ savaitgalį žaidė dvejas rungtynes.

Neseniai komandai pradėjo vadovauti treneris Petras Jonikas. Gaila, bet jam debiutuoti pergalėmis nepavyko. „Šilutei“ teko pripažinti Vilniaus „Perlo – MRU“ bei Kauno „Žalgirio 2“ pranašumą.

Komandoje yra ne tik naujas treneris, bet ir trys žaidėjai: Marius Kasiulevičius, Gvidas Galinauskas ir Laurynas Stonkus.

Rimtas iššūkis

Naujajam šilutiškių treneriui P.Jonikui pirmosios rungtynės jau savaime yra didelis iššūkis. Be to, dar teko stoti į kovą su stipria komanda – Vilniaus „Perlas – MRU“, kuri turnyrinėje lentelėje yra viena iš lyderių. Tad „Šilutei“ iškeltas uždavinys buvo tikrai nelengvas, juo labiau kad visada reikia laiko komandai apsiprasti su nauju treneriu bei treneriui pažinti komandą.

Vilniaus komandai mūsiškiai nusileido rezultatu 85:64. Pirmasis kėlinys ir buvo pranašiškas, nes per jį varžovai įgijo didelę persvarą. Kitus kėlinius komandos žaidė apylygiai, bet mūsiškiams nepavyko persverti rezultato savo naudai ir teko pripažinti šeimininkų pranašumą.

Išvykoje daugiausiai taškų „Šilutės“ komandai pelnė Kostas Januška – 12, po 10 taškų pelnė Evaldas Šaulys ir Dominikas Matutis, 9 taškus pridėjo Deividas Pukis.

Viskas buvo įmanoma

Kitą dieną, sausio 10 d., namų aikštelėje šilutiškiai sulaukė svečių iš Kauno – „Žalgirio 2“ komandos.krepsinis jonikas

Žaidimą užtikrintai pradėjo šilutiškiai. Jiems puikiai sekėsi šeimininkų vaidmuo ir svečiams tai nepatiko – juk niekam nepatinka būti besivejančiųjų vaidmeny. Pirmasis kėlinys baigėsi 19:14, antrasis – 24:19 ir ilgosios pertraukos metu švieslentė rodė 43:33 – net 10 taškų mūsiškių naudai.

Po ilgosios pertraukos grįžus komandoms į aikštelę, „Šilutės“ taip sunkiai iškovota persvara pradėjo tirpti. „Žalgiris 2“ pradėjo užtikrintai atakuoti tolimais metimais ir tirpdyti „Šilutės“ pranašumą.

Nors „Šilutė“ tikrai turėjo šansų iškovoti pergalę, bet net 4 žaidėjai susirinko po penkias pražangas ir labai svarbiu momentu jie žaidimą galėjo stebėti tik nuo atsarginių suolelio. Taip jau susiklostė, kad šauniai pirmaujant du kėlinius, po visų sužaistų 40 minučių teko pripažinti svečių pergalę rezultatu 74:84.

18 taškų „Šilutei“ pelnė Evaldas Šaulys, po 12 – K.Januška ir Edgaras Sosnovskis (be to, Edgaras 10 kartų atkovojo kamuolį), dar po 11 tašlų pridėjo D.Pukis ir D.Matutis.

Naujokai dar nepasireiškė

Naujokams šilutiškiams dar nepavyko pasireikšti rungtynių metu, bet viskas jiems dar priešaky. Marius Kasiulevičius (šilutiškiai jį vadina snaiperiu) namų rungtynėse snaiperio savybėmis nepasižymėjo, bet po ilgesnių treniruočių, tikėkime, šis krepšininkas pradžiugins dar ne vienų rungtynių metu.

Jaunieji Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Laurynas Stonkus ir Gvidas Galinauskas, kuriuos treniruoja Kęstutis Šernius, o patekus į „Šilutės“ komandą dabar treniruos ir Petras Jonikas, rungtynėse dar neturėjo progos atsiskleisti, nes žaidė vos po kelias minutes.

Kitas rungtynes mūsiškiai žais penktadienį išvykoje su Raseinių „Rasai“ komanda. Namų rungtynės bus tik sausio 24 d. su Palangos komanda.