Neteisėta automobilių prekyba užsiimančio vyro namuose – nelegalus ginklas

Tauragės AVPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė atvejį, kai buvo bandyta papirkti Tauragės techninės apžiūros centro darbuotoją.

Balandžio 13 d. apie 12 val. 45 m. vyras už automobilio „Mitsubishi Pajero Pinin“ gedimų neįrašymą į techninės apžiūros rezultatų ataskaitą pasiūlė 30 eurų kyšį. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į sulaikymo patalpą.

Asmuo bandęs papirkti valstybės tarnautojui prilygintą asmenį į policijos akiratį buvo pakliuvęs anksčiau, nes buvo įtariamas, jog stambiu mastu ėmėsi komercinės veiklos neturėdamas leidimo – pardavinėjo naudotus automobilius. Įtariama, kad iš neteisėtos veiklos jis gavo ne mažiau kaip 46 000 eurų pajamų.

Atlikus kratą Pagėgių sav., Šilgalių k. gyvenančio vyro namuose rasti prekybą naudotais automobiliais įrodantys dokumentai bei šaunamasis ginklas, šovinys ir 6 litrai naminės degtinės.

Vyriškiui įtarimai pareikšti dėl papirkimo, neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis bei neteisėtos komercinės veiklos. Jam gresia iki 5 metų nelaisvės.