Netradicinės juknaitiškių pamokos – įvairiose įstaigose

juknaiciai redakcijojeMokytojo dienos išvakarėse Juknaičių pagrindinė mokykla mokiniams surengė netradicines pamokas. Vykdydami projektą „Profesija iš arčiau“, mokytojai visoms klasėms suorganizavo ekskursijas į įvairias įstaigas ir įmones, kur supažindino su profesijomis.

Pirmokai ir ketvirtokai, lydimi mokytojų A.Miklovienės ir B.Verbuvienės, aplankė pasieniečius Plaškių užkardoje, antrokai ir devintokai su mokytojomis D.Dylertiene ir A.Burbiene domėjosi Juknaičių seniūnijos darbu. Penktokai ir šeštokai su mokytojomis V.Lebedeva ir R.Naujokiene nuvyko į Juknaičiuose esančią Šilutės augalų veslių tyrimo stotį, o mokytojos R.Urbonavičienės lydimi trečiokai aplankė didžiausią mūsų rajono įmonę – „Šilutės baldus“.

Septintokai ir aštuntokai su mokytojomis J.Šukiene ir G.Pociute svečiavosi „Šilutės naujienų” redakcijoje. Susipažinę su laikraščio leidyba, mokiniai domėjosi, kiek uždirba žurnalistai, kiek trunka jų darbo diena.

Po viešnagių įvairiose įstaigose mokiniai su mokytojais aptarė įspūdžius ir parengė parodą apie savo patirtis. Paroda šią savaitę eksponuojama mokyklos skaitykloje.