NKL sezoną „Šilutė“ baigė dviem pergalėmis

krepsinis visa komandaPraėjusį savaitgalį trenerio Petro Joniko vadovaujama „Šilutės“ vyrų komanda sužaidė paskutiniąsias dvejas sezono rungtynes ir abejas laimėjo. Šilutiškiai vos vienu tašku svečiuose įveikė Šiaulių „ABRO – Universiteto“ komandą, o namuose pavyko įveikti „Gargždus – Bremeną“.

Tai gražus NKL sezono užbaigimas. Gaila, kad aukštesnių rezultatų bei užsibrėžtų tikslų pasiekti nepavyko. Vos prasidėjus NKL čempionatui kalbėta apie aukštas vietas turnyrinėje lentelėje, vėliau planuota nors patekti į atkrintamąsias kovas.

Išvykoje Fortūna nenusisuko

Penktadienį šilutiškiai važiavo į Šiaulius kovoti su „ABRO – Universitetu“, kuris antrosios grupės turnyrinėje lentelėje yra VIII vietoje – per dvi vietas žemiau nei mūsiškiai.

Pirmąjį kėlinį mūsiškiai pralaimėjo 10 taškų – 26:16, antrąjį sužaidė lygiai – 14:14, bet bendroje sumoje vis dar 10 taškų pirmavo šiauliečiai.

Po ilgosios pertraukos „Šilutės“ komanda atsigavo ir pradėjo vytis varžovus. Trečiąjį kėlinį mūsiškiai pralaimėjo vos 3 taškais (59:56), o smagiausia tai, kad nuskambėjus finalinei sirenai švieslentė rodė 81:82 mūsiškių naudai!

Rezultatyviausi tądien buvo: V.Pancerevas (25 tšk.), I.Razutis (19 tšk.), E.Šaulys (15 tšk.).

Pergalė ir namuose

Savo namų krepšinio salėje „Šilutė“ 91:84 įveikė „Gargždus – Bremeną“. Visos varžybos ėjo taškas į tašką, emocijų netrūko ir sirgaliai džiaugėsi, kad paskutinės šio sezono rungtynės buvo pergalingos.

Rezultatyviausi tądien buvo: V.Pancerevas (22 tšk.), I.Razutis (21 tšk.), A.Kaubrys (10 tšk.).

Deja, abi pastarosios pergalės nieko nelėmė – „Šilutės“ komanda nepretenduoja į čempionato priešfinalines atkrintamąsias kovas. Antrojoje grupėje mūsiškiai užima 6-ąją vietą, o bendroje lentelėje yra 14-ti.