NKL turnyrinės lentelės I vietoje puikuojasi „Šilutė“!

krepsinis silutes_pergale_f1_1Šilutės vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ toliau džiugina pergalėmis – antrą savaitgalį sudoroja varžovus. Dabar vyriausiojo trenerio Laimono Eglinsko vedama „Šilutės“ komanda – vienintelė Nacionalinės krepšinio lygos komanda, šį sezoną dar nepatyrusi pralaimėjimo.

Penktadienį namuose žaidę šilutiškiai Kauno KTU krepšininkus įveikė rezultatu 85:76, o išvykoje Joniškyje taip pat nepajuto pralaimėjimo skonio – „Delikatesą“ įveikė 97:74.

Dabar „Šilutės“ kraityje yra keturios pergalės iš tiek pat galimų, ir ji puikuojasi I turnyrinės lentelės vietoje.

Vėl pilna salė aistruolių

Penktadienį Vydūno gimnazijos sporto salėje „Šilutės“ komandą palaikė apie 400 žiūrovų!

Susitikimas su Kauno KTU krepšininkais nuo pirmos minutes nebuvo lengvas – mūsiškiai vis buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Po dviejų kėlinių jie atsiliko 9 taškais – 48:39. Ir trečiasis kėlinys „Šilutei“ buvo ne iš gerųjų – ji vis dar vijosi varžovus. Kai jau atrodė, kad pabaiga gali būti liūdna, ketvirtajame kėlinyje „Šilutei“ pavyko spurtuoti 9:2 ir pagaliau įgyti pranašumą 74:69. Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, varžovams dar pavyko sušvelninti rezultatą iki 2 taškų, bet persverti jo nebepavyko.

85:76 – tai buvo trečioji „Šilutės“ pergalė.

Oetjenas Brownas pelnė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Taurantas Tamošiūnas pelnė 14 tšk., Jeffery Perkinsas – 13 tšk., Modestas Žiaunieriūnas – 10 tšk.

Suvalgė ir „Delikatesą“

Spalio 14-ąją „Šilutė“ Joniškyje susitiko su „Delikateso“ krepšininkais.

Iškart šilutiškiai įvedė savo taisykles. Pirmąjį kėlinį jie baigė rezultatu 30:16. Puikus rezultatas, bet jį pavadinti „puse atlikto darbo“ dar nebuvo galima, nes prieš akis dar buvo 3 kėliniai. O krepšinyje čia laimi, čia, žiūrėk, jau ir pralaimėjimo kartėlį jauti…

Mūsiškiams šauniai krito tolimi metimai – net 51 proc. taiklumu juos leido į krepšį L.Eglinsko auklėtiniai: iš 29 tolimų metimų taiklūs buvo 15. Tad šilutiškiai džiaugėsi nesunkia ketvirtąja pergale iš eilės – 97:74.

Šilutiškiams daugiausiai taškų pelnė T.Tamošiūnas (21 tšk.), M.Žiaunieriūnas (19 tšk.), Evaldas Džiaugys (15 tšk., 10 atkovotų kamuolių), Andrius Globys (11 tšk.) ir Justas Nausėdas (10 tšk.).

Šį šeštadienį  16 val. Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje  šilutiškiai žais su Jonavos krepšininkais.