Nors medaliai ne auksiniai, bet ne mažiau vertesni

lengvoji Barzdys Bliudziute CiparisPanevėžyje sausio 13-14 dienomis vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Į jas vyko Šilutės sporto mokyklos trenerių Stasio Oželio ir Medardo Urmulevičiaus auklėtiniai, kurie parvežė ne vieną medalį. Nors tarp jų ir nėra auksinio, bet turime du antros vietos ir penkis trečios vietos medalius.

Medardo Urmulevičiaus dvi auklėtinės dalyvavo trišuolio rungtyje ir iškovojo sidabro medalius: Kristina Butkevičiūtė antra buvo tarp jaunių, o Toma Blaževičiūtė – antra tarp jaunuolių.

4×200 m jaunių ir jaunuolių estafetėje trys Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai ir vienas tauragietis užėmė III vietą. Tai S.Oželio auklėtiniai Eimantas Ciparis ir Andrius Barzdys bei M. Urmulevičiaus auklėtinis Paulius Kasparavičius.
Eimantas 600 m distancijoje taip pat neblogai pasirodė – jis atbėgo šeštas.

Kamilė Ambrozaitė jaunių šuolio į aukštį rungtyje laimėjo bronzos medalį (treneris M.Urmulevičius).

S.Oželio auklėtinė Dovilė Bliūdžiūtė tarp jaunuolių 300 m distanciją atbėgo trečia. Taip pat ji puikiai pasirodė 600 m bėgime – šį atstumą ji įveikė penkta. Dar Dovilė su komandos draugėmis Aiste Noreikaite, Ieva Niauronyte ir viena marijampoliete dalyvavo estafetiniame bėgime (4×200 m), kur užėmė IV vietą.

Aistė Noreikaitė taip pat neprastai startavo 1500 m distancijoje – ji finišavo penkta.

Dar viena S.Oželio auklėtinė Alvita Burzdžiūtė iškovojo IV vietą 3000 m bėgime (jaunuolių grupė).

Treneris M.Urmulevičius džiaugiasi visais savo auklėtiniais: vieni pasirodė geriau, kiti – kiek prasčiau, bet svarbiausia visi labai stengėsi.

Egidijus Valius 600 m bėgime (jaunimo grupė) iškovojo IV vietą, o 1000 m atbėgo devintas.

Linui Starkčiui šuolio į aukštį rungtyje (jaunuoliai) medalio iškovoti nepavyko – IV vieta, o Toma Blaževičiūtė tarp jaunuolių šuolio į aukštį rungtyje liko šešta.

Tomas Viskintas trišuolio rungtyje (jaunuoliai) užėmė V vietą.

Šilutės sporto mokykla užėmė XIV komandinę vietą tarp 38 komandų iš visų Lietuvos rajonų.