Nuo liepos 1 d. atveriami VMI gyventojų aptarnavimo padaliniai

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo liepos 1 d. gyventojams atveriami visi saugumo reikalavimus atitinkantys gyventojų aptarnavimo padaliniai.

Juose apsilankyti galės tik iš anksto užsiregistravę bei visų saugumo reikalavimų besilaikantys klientai. Tačiau ir toliau visas paslaugas teiksime nuotoliniu būdu, paskambinus telefonu 8 5 2191 777, o konsultacijas mokesčių klausimais – 1882.

„Nuo birželio 14 d. atvėrus gyventojų aptarnavimo padalinius didžiuosiuose šalies miestuose, klientai ir toliau aktyviai naudojasi elektroninėmis ir nuotolinėmis VMI paslaugomis. Taip sutaupoma laiko. Iš viso per kiek daugiau nei dvi savaites didžiųjų miestų aptarnavimo padaliniuose apsilankė 3000 gyventojų, o nuotolinių paslaugų paskambinus telefonu suteikta 9 kartų daugiau gyventojų – 27 tūkst.“, – sako VMI viršininko pavaduotojas Martynas Endrijaitis, pabrėždamas, kad atvykti konsultacijai pirmiausiai laukiame tų klientų, kurie neturi galimybės pasinaudoti mūsų paslaugomis per nuotolį, konsultuotis ir gauti reikiamą pagalbą telefonu.

Registruotis vizitui galima telefonu 8 5 2191 777 nurodant, į kurį padalinį pageidautų atvykti. Užsiregistravusieji kviečiami atvykti sutartu laiku, bet ne anksčiau nei likus 5-7 min. iki numatyto laiko. Lankytojai aptarnaujami laikanti ne mažesnio kaip 2 m atstumo nuo kitų asmenų, higienos reikalavimų, dėvint apsaugos priemones.