Nuo rugpjūčio „Smiltynės perkėla“ kels tiesiai į Jūrų muziejų

Keltas-NIDA-senoji-perkela-Large-1024x683Rugpjūčio 1-ąją „Smiltynės perkėla“ atnaujina keltų reisą, kuriuo keleivius kvies iš Senosios perkėlos Klaipėdoje keltis tiesiogiai į Jūrų muziejų. Tikimasi, kad taip bus patogiau keleiviams, kurių kasmet į Smiltynę perkeliama beveik 2 milijonai.    Paskutinius keltų reisus į Jūrų muziejų „Smiltynės perkėla“ vykdė 2016-ųjų spalio mėnesį. Maršrutas sustabdytas, prasidėjus krantinės rekonstrukcijai.

„Šį pavasarį pasibaigus rekonstrukcijos darbams, mes ir vėl galime keleiviams teikti šią paslaugą, kuri jiems leidžia tiesiogiai persikelti į Jūrų muziejų. Taigi, visi klaipėdiečiai bei atvykstantys poilsiautojai turės dar vieną alternatyvą, kuri leis sutaupyti ir laiko, ir pinigų, nes nebereikės persikėlus į Smiltynę papildomo transporto arba eiti pėsčiomis iki Delfinariumo“,  – sako AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

„Smiltynės perkėla“ pradeda vykdyti reisus tiesiogiai į Jūrų muziejų, laimėjusi VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos paskelbtą konkursą dėl teisės naudotis keleivinių laivų krantine Smiltynės g. Klaipėdoje. Sutartis pasirašyta 10 metų laikotarpiui, t. y. iki 2028 m. liepos 24 d.

Maršrutas aktyviausiai bus vykdomas vasarą

Šį maršrutą vykdys keltas „Nida“, kuris visą rugpjūčio mėnesį plauks „trikampio maršrutu“: Senoji perkėla – Jūrų muziejus – Smiltynė. Sudarant kelto grafiką, atsižvelgta į delfinų pasirodymų laiką.

Rugpjūčio 1-31 dienomis reisų į Jūrų muziejų grafikas:

keltai copy

 Bilieto kaina vienam keleiviui į abi puses bus tokia pat kaip ir į Smiltynę – 1 Eur. Tokia kaina taikoma ir keliaujantiems dviračiu. Tuo tarpu automobiliai ir kitos transporto priemonės į Smiltynę, kaip ir anksčiau, bus keliamos tik iš Naujosios perkėlos.

„Šį maršrutą aktyviausiai vykdysime vasaros sezonu, kuomet keleivių srautas yra didžiausias. Tačiau reisus planuojame ir pasibaigus vasarai. Tad siūlome visiems, kuriems tai aktualu, mūsų interneto svetainėje sekti atsinaujinančią informaciją“, – teigia D. Butvydas.

Per  metus perkeliama apie 2 milijonai keleivių

Praėjusiais metais iš viso iš Senosios bei Naujosios perkėlos į abi puses „Smiltynės perkėlos“ keltais keliavo beveik 2 milijonai keleivių. Iš jų daugiau nei pusė – vasaros mėnesiais. Užimčiausi yra liepa bei rugpjūtis, kuomet kas mėnesį perkeliama po daugiau nei 400 tūkstančių keleivių į abi puses.

Primename, kad visa aktuali informacija, keltų tvarkaraščiai ir bilietų kainos skelbiamos „Smiltynės perkėlos“ interneto svetainėje www.keltas.lt. Įsigyti bilietus ir matyti maršrutus taip pat galite mobiliojoje programėlėje Keltas.lt Jai nereikalingas pastovus interneto ryšys, maršrutų ir tvarkaraščių informacija atsinaujina automatiškai. Programa prieinama Android, iOS programinės įrangos naudotojams ir yra nemokama.
Informacija visą parą teikiama ir trumpuoju telefonu 1870 arba  +370 46 311117, +370 698 54050.