Nuo „Šilutės“ krepšininkų nusigręžė Fortūna

kepsinis kibildi fNacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate „Šilutė“ spalio 23 dieną namuose žaidė su Joniškio „Delikateso“ komanda. Po atkaklios kovos iš rankų pergalę paleido mūsiškiai ir svečiai šventė pergalę – 79:81.

Kitą dieną trenerio Petro Joniko vadovaujama „Šilutės“ komanda patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą – nusileido Marijampolės „Sūduvos – Mantingos“ ekipai 115:91.
Turėjo šansą laimėti

Penktadienį šilutiškiai savo aikštėje sulaukė svečių iš Joniškio. Varžybos buvo įtemptos, bet mūsiškiai buvo besivejančiųjų krepsinis lekunas f1vaidmenyje. Ketvirtajame kėlinyje persvėrę rezultatą šilutiškiai nepasinaudojo puikia proga išplėšti pergalės.

Iki rungtynių pabaigos likus beveik dviem minutėms „Šilutės“ gynėjas Darius Kibildis (Nr.4) dvitaškiu persvėrė rezultatą ir mūsiškiai išsiveržė į priekį 79:77. Bet netrukus joniškiečiai rezultatą išlygino – 79:79. Kiek vėliau „Delikateso“ krepšininkas taikliu dvitaškiu savo komandą išvedė į priekį 79:81.

„Šilutės“ treneris P.Jonikas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos kamuolys atiteko mūsiškiams, atakai liko nemažai laiko – daugiau nei 10 sekundžių. Gaila, bet per didelį norą laimėti mūsų komanda perdegė. Aikštelėje buvo toks sambrūzdis, kad iš šono atrodė, jog mūsiškiai pirmauja tais dviem taškais ir stengiasi išlaikyti kamuolį, o ne pelnyti taškus.

Tad realizuoti metimo nepavyko ir po sirenos teko pripažinti skaudų pralaimėjimą rezultatu 79:81.

„Šilutės“ komandai taškus pelnė: Ignas Vaitkus – 24, Aurelijus Pukelis – 18, D.Kibildis – 11 , Deividas Kumelis – 10, Tomas Lekūnas – 7, Edvinas Alunderis – 6, Justinas Olechnavičius – 2, Gvidas Galinauskas – 1.

Po dviejų kėlinių atlaisvino vadeles

krepsinis koamndaF2  1Išvykoje susitikimas su Marijampolės „Sūduvos – Mantinga“ buvo tikrai nelengvas. Pirmuosius du kėlinius „Šilutės“ krepšininkai alsavo varžovams į nugarą, neleisdami jiems ženkliai atitrūkti. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 48:42 šilutiškių naudai.

Trečiajame kėlinyje situacija kardinaliai pasikeitė: „Sūduvos – Mantingos“ krepšininkai spurtavo 14:2 ir ženkliai atitrūko nuo mūsiškių – 70:56. Ir tai buvo dar ne viskas.

Ketvirtajame kėlinyje marijampoliečiai padovanojo šilutiškiams tritaškių lietų: keturi iš eilės tolimi metimai mūsų varžovams leido dar labiau atitrūkti – 100:72.

„Šilutė“ vis bandė sušvelninti rezultatą, bet nuskambėjus finalinei sirenai švieslentė rodė skaudų pralaimėjimą – 115:91.

Išvykoje rezultatyviausi buvo I.Vaitkus – 21 taškas, A.Pukelis – 19 taškų, 12 atkovotų kamuolių, E.Alunderis – 11 taškų, T.Lekūnas – 10 taškų.

Po praėjusios savaitės „Šilutė“ smuktelėjo iš penktos vietos į devintą. Šilutiškių kraitis – 11 taškų (3 pergalės, 5 pralaimėjimai).
9-ojo turo rungtynes „Šilutė“ žais namuose lapkričio 6 dieną 18 valandą su Kauno „Žalgiriu-2“.