Nuskambėjo rajoninė „Dainų dainelė“

Dainu daineles atranka 1 Robertos Grigaitytes nuotrPraėjusią savaitę 11 talentingiausių atlikėjų, solistų bei ansamblių iš Šilutės miesto ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijų, Šilutės, Katyčių ir Juknaičių pagrindinių mokyklų bei darželių varžėsi dėl teisės dalyvauti respublikiniame visiems žinomo konkurso „Dainų dainelė“ konkurse. 

Komisijai, kurią sudarė Audrius Astasevičius, Šilutės M.Jankaus pagrindinės mokyklos direktorius, Šilutės r. vaikų meno mokyklos mokytojos Liudmila Kašėtienė ir Gražina Liaudanskienė, Giedrė Pocienė, Šilutės pirmosios gimnazijos mokytoja, Violeta Pociuvienė, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokytoja, Regina Stankuvienė, Šilutės r.vaikų meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja, vadovavo Rūta Gatelienė – Šilutės r. vaikų meno mokyklos direktorė.

Nuspręsta į 2014 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ III etapą, kuris vyks sausio 23 d. 10.00 val. Kretingos meno mokykloje, siųsti 5 mokinius ir kolektyvus. Tai trys ansambliai: Šilutės lopšelio – darželio „Raudonkepuraitė“ (5-6 metų vaikai), Šilutės rajono vaikų meno mokyklos (I-IV klasių mokiniai) ir merginų vokalinis ansamblis iš Šilutės Vydūno gimnazijos (1-4 klasės). Į konkursą vyks ir solistai Domas Saulevičius iš Šilutės rajono vaikų meno mokyklos (8 klasė) ir Kornelija Bagočiūtė iš Šilutės Vydūno gimnazijos (4 klasė).