O.Girskis, I.Parnarauskaitė ir I.Sūdžiūtė – rajono tvirtarankiai

ranku lenkimas nugaletojaiPraėjusią savaitę Žemaičių Naumiesčio gimnazijos aktų salė buvo sausakimša. Čia vyko 5-asis Šilutės rajono jaunimo bei suaugusiųjų rankų lenkimo sporto čempionatas – atranka į Lietuvos čempionatą (vyks kovo 2 d. Druskininkuose) bei į Europos čempionatą (gegužės 5-13 d.).

Absoliučiais rajono rankų lenkimo čempionais tapo Osvaldas Girskis, Inga Sūdžiūtė ir Inga Parnarauskaitė.

Penktajam Šilutės rajono rankų lenkimo sporto čempionatui startą davė įžanginį žodį taręs Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktorius Liudvikas Genys, šios gimnazijos kūno kultūros mokytoja, daugkartinė Europos ir pasaulio rankų lenkimo nugalėtoja Vilija Parnarauskienė bei Šilutės rankų lenkimo sporto klubo „Pamarys“ vadovas Aleksandras Pancerovas.

Prieš prasidedant varžyboms A.Pancerovas dar kartą tvirtarankiams priminė šios sporto šakos taisykles pabrėždamas, kad traumos čia nereikalingos.

Varžybos buvo vykdomos kaire ir dešine rankomis, laikantis E.A.F taisyklių. Kovos vyko dviejų minusų sistema. Merginų: 45; 50; 55; 60; 65; 70+ kg ir vaikinų: 50; 55; 60; 65; 70; 75; 80; 80+ kg svorio kategorijose. ranku lenkimas Inga Parnarauskaite ab.nugaletoja su juoda maikute

Varžybose dalyvavo 91 sportininkas iš Šilutės, Kintų, Gargždų, Gardamo, Švėkšnos ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos – 59 vaikinai ir 31 mergina. Varžyboms teisėjavo gimnazijos rankų lenkimo būrelio „Sveikas ir stiprus žmogus“ nariai (vadovė V.Parnarauskienė).

„Pralaimėdami dažnai gauname daugiau negu laimėdami. O jeigu bent dalį savo laisvalaikio skiriame treniruotėms, o ne žalingiems įpročiams, bet kuriuo atveju jau esame laimėtojai. Tik nestovėkime nuošaly – gyvenimas prabėgs ir nebus ką prisiminti. Sportas puiki priemonė bendravimui, akiračio plėtimui, fizinio pajėgumo tobulinimui. Įvairių varžybų taisyklių paisymas sudrausmina net patį didžiausią padaužą. Tai puiki išraiškos priemonė, kuri skatina tobulėti visapusiškai“, – kalbėjo šio renginio organizatorė Vilija Parnarauskienė.

Kadangi šie metai paskelbti Sveikatingumo metais, ji kvietė pradėti sveikti jau tą pačią dieną.

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti diplomai, absoliutiems čempionams – taurės.