„Oazio“ kultūristai pasipuošė tarptautinio turnyro medaliais

Oazis 3Šilutės sporto klubo „Oazis“ sportininkai toliau skina pergales varžybose. Prieš savaitę trys šio klubo atstovai – du vaikinai ir mergina – dalyvavo Raseiniuose surengtame tarptautiniame kultūrizmo ir fitneso turnyre „Lietuvos atviroji XXII taurė“.

Nė vienas iš šilutiškių neliko be apdovanojimų: vaikinai nuskynė tris pirmąsias vietas, mergina – trečiąją.

Sporto klubo „Oazis“ vadovas Mindaugas Vilkas pasakoja, jog tarptautinėse varžybose iš viso dalyvavo 62 sportininkai, 8 iš jų – Latvijos atstovai.

Į Raseinius vyko 18-metis šilutiškis Marius Mėgelaitis, 20-metis Ovidijus Ringys ir 24 metų Evelina Bitinaitė. Abiem vaikinams tai buvo toli gražu nebe pirmosios varžybos, jie jau gerai žinomi sportininkai, o Evelina varžybose dalyvavo tik antrąjį kartą.Oazis 2

Nepralenkiamas savo amžiaus grupėje buvo M.Mėgelaitis – jis iškovojo I vietą. Geriausias jaunimo iki 23 metų kategorijoje buvo ir O.Ringys, be to, jis pripažintas ir absoliučiu varžybų nugalėtoju jaunimo kategorijoje.

Turnyre dalyvavusios 9 moterys (4 iš jų – latvės) kovojo tik vienoje ūgio kategorijoje, todėl rungtyniauti dailiosios lyties atstovėms buvo sunkiau. Bet visos, pasak savo sportininkus lydėjusio M.Vilko, pasirodė labai gerai. E.Bitinaitė iškovojo III vietą absoliučioje moterų ūgio kategorijoje bikini rungtyje.

„Džiaugiamės rezultatais, nes šis turnyras kartu buvo ir atranka prieš Pasaulio jaunimo ir veteranų čempionatą Budapešte, kuris vyks gruodžio 15 dieną“, – sako M.Vilkas. Pasaulio čempionate Šilutei atstovaus M.Mėgelaitis.

Pasak M.Vilko, varžybų Raseiniuose organizatoriai gyrė Šilutės sportininkus, parodžiusius ypač aukštą sportinį lygį. „Šilutiškiai papuošė mūsų varžybas“, – toks buvo bendras organizatorių įvertinimas.
Oazis 4
Be to, organizatoriai išsitarė, jog svarstys galimybę pavasarį kultūrizmo ir fitneso čempionatą surengti Šilutėje. M.Vilkas dar neapsisprendė, ar imsis organizuoti tokį didelį renginį, bet suvokia, jog šilutiškiams tai būtų įdomu, nes mūsų mieste tokių varžybų dar nebuvo.

Todėl „Oazis“ kviečia sportuoti kuo daugiau šilutiškių, nes iš varžybų šeimininkų, pasak M.Vilko, visada tikimasi gausaus dalyvių skaičiaus.