Olimpietė vėl sugrįžo į Švėkšną

sveksnoje jakubaityte„Ačiū tau už ryžtą ir stiprybę. Ačiū už pergalių didybę, už tai, kad garsini savo miestelį. Ačiū už kiekvieną iškovotą medalį“, – tokiais žodžiais Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai sutiko 1995, 1996, 1997 metų geriausią mokyklos sportininkę, rajono, respublikos, tarptautinių varžybų nugalėtoją ir prizininkę, Europos ir pasaulio čempionatų, Londono olimpinių žaidynių dalyvę ietininkę Indrę Jokubaitytę, atvykusią į susitikimą.

Sveikino gimnazijos, Švėkšnos specialiosios mokyklos atstovai, seniūnas Alfonsas Šeputis, Indrės klasės auklėtojas A.Šimkus, mokytojai ir mokiniai. Apie mūsų olimpietės sportinį kelią iki olimpiados pasakojo jos pirmasis treneris Medardas Urmulevičius.

Ne tik sportinis, bet ir asmeninis Indrės gyvenimo kelias buvo labai vingiuotas. Bet ji turėjo  aiškų tikslą – kuo mažiau daryti klaidų. Paskutiniai 8 metai iš 18, per kuriuos Indrė rimtai treniravosi, buvo sunkiausi: po Lietuvos kūno kultūros akademijos baigimo reikėjo ir pačiai treniruotis, ir dirbti – Kaune ji dirba lengvosios atletikos trenere. Jos žodžiai, kad kiekvienas galime pasiekti savo Olimpą tik įdėję labai daug pastangų – visiems aiškūs. Bet kur sportuojančiam gauti noro sunkiai dirbti, kai aplink sukasi kompiuterizuotas dainuojantis ir šokantis pasaulis?..

Bet kai tribūnos ploja, padėdamos atletams, kai kyla šalių vėliavos, ir sporto priešininkams suvirpa širdys.

Mokytojo M.Urmulevičiaus buvę auklėtiniai įteikė simbolinį bilietą į kitą olimpiadą, kuri po 4 metų vyks Brazilijoje, Rio de Žaneire ir palinkėjo sveikatos bei sportinės sėkmės.

Džiaugiamės, kad mažytėje Lietuvoje, dar mažesniame miestelyje užaugo Olimpietė.

„Tu – svarbiausia mūsų olimpietė, nes esi iš Švėkšnos“, – taip savo sveikinimuose Indrei rašė vaikai.