Omikron‘as toliau guldo rajono mokinius ir mokytojus

COVID-19 omikron atmaina ir toliau plinta rajone, viena po kitos į nuotolinį ugdymą pereina bendrojo ugdymo mokyklų klasės.

Nuotoliniu būdu mokosi keturios Žemaičių Naumiesčio gimnazijos klasės.

Šilutės savivaldybės švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė vasario 3-iosios rytą „Šilutės naujienoms“ kalbėdama apie sergamumą mokyklose situaciją pavadino „degančia“. Pasak vedėjos, mokyklose vis daugėja į ugdymą nuotoliu pereinančių klasių.

Iki atostogų kontaktiniu būdu jau nebesimokys 5 – 8 Pamario progimnazijos klasės ir 5 – 10 M. Jankaus pagrindinės mokyklos klasės, taip pat kelios pastarosios mokyklos pradinukų klasės. Į nuotolį persikelia I – III Vydūno gimnazijos klasės (kontaktiniam ugdyme lieka tik abiturientai), trys Pirmosios gimnazijos klasės, kelios Žibų pradinės mokyklos klasės. Nuotoliniu būdu mokosi keturios Žemaičių Naumiesčio gimnazijos ir viena Juknaičių pagrindinės mokyklos klasė.

Pasak D. Butvydienės, visose mokyklose yra sergančių mokytojų, ypač daug jų virusas išguldė visose didžiosiose mokyklose – kiekvienoje net po keliolika.