Onutės suvažiavo į Juknaičius

IMG 10511Penktadienį Šilutės rajone pirmą kartą paskelbtas ir organizuotas Onų suvažiavimas bei jų vardadienio minėjimas Juknaičiuose.

Tokį renginį organizavo grupės „Karčema“ vadovas Vygantas Stoškus, jam talkino Gražvydas Raila, DJ klubas „Setas“, Marijus Budraitis, Juknaičių seniūnija, Juknaičių bendruomenė.

Suvažiavimas prasidėjo Onų tinklinio čempionatu, kuriame dalyvavo 3 komandos: Juknaičių I, Juknaičių II ir Vilkyčių. Varžybas nugalėjo vilkytiškiai, bet organizatorių dovanos – Pamario krašto dainų rinkiniai „Vėjų dainos“ – buvo įteiktos visoms komandoms. Tinklinio čempionatui teisėjavo M.Budraitis.

Renginyje koncertavo ir savo gražiausius kūrinius Onutėms skyrė grupės „Karčema“ ir „Karčemėlė“, pučiamųjų ansamblis „Pamario brass“, pramoginės muzikos grupė „Vita“. Vyko diskoteka, buvo pasveikintos Onutės. Jauniausiai Onutei buvo vos 10 metukų, vyriausiai – 87-eri. Jos vainikuotos ąžuolo vainikais, dovanų gavo ir „Vėjų dainas“.

Organizatoriai ir juknaitiškiai tikisi, kad šis renginys taps tradiciniu ir ateityje sutrauks dar didesnius būrius Onučių ir žiūrovų.