Originaliai plauti rankas mokėsi ir Šilutės rajono vaikai

Svarios rankos 2Daugiau nei 7 000 Lietuvos vaikų dalyvavo „Švarių rankų šokis 15“ iniciatyvoje ir išmoko taisyklingai plauti rankas. Visi konkurso dalyviai pasirodė šauniai, o svarbiausia – nuo šiol jie mokės tai atlikti linksmai ir rankų plovimas galės būti ne sunki prievolė, bet smagus žaidimas.

Šiame konkurse dalyvavo ir dešimt mūsų rajono darželių bei mokyklų.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) primena, kad iniciatyvos „Švarių rankų šokis 15“ konkursas baigėsi ir džiaugiasi sulaukęs tiek daug linksmų šokių – užsiregistravo  beveik  du šimtai ugdymo įstaigų.

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti gruodžio pradžioje. Visi organizatoriai bus apdovanoti ULAC padėkos raštais, o 15 šauniausiųjų šios iniciatyvos laureatų UAB Pontem, kuri rūpinasi mokyklų, ligonių ir didžiųjų šalies įmonių  maitinimu ir kasdien aptarnauja daugiau nei 33 000 lankytojų, dovanos kupinus vaisių krepšius, kūrybinius rinkinius dovanos UAB „Mokslo technologijos“, o livephoto.lt dovanos prizus, leisiančius pasinerti į papildytos realybės pasaulį, kuriame linksma ir įdomu gyventi! UAB „Tavo žaisliukas“ ir „Vilniaus energijos“ taip pat paruošė dovanėles šauniems šokėjėliams.

ULAC rugsėjo pradžioje pakvietė ikimokyklinių įstaigų, pradinių klasių ugdytinius ir šeimas prisidėti prie „Švarų rankų šokis 15“ iniciatyvos lavinti asmens higienos įpročius ir kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą  – sukurti originalų šokį, nufilmuoti ir, įkėlus į interneto svetainę youtube.com, atsiųsti mums.

Kviečiame pasižiūrėti, kaip mūsų krašto vaikai mokosi plauti rankas:

Šilutės Pamario pagrindinė mokykla, 2 c klasė (mokytoja Daiva Žygaitienė ir muzikos mokytoja Vita Bočkuvienė)

Šilutės lopšelis – darželis „Žibutė“, grupė: 6 grupės vaikai (pedagogai: ikimokyklinio ugdymo pedagogės Birutė Palekienė, Laura Kazlauskaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Evelina Sobolienė)

Šilutės lopšelis – darželis „Raudonkepuraitė“, „Paukščiukų“ grupės vaikai (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laimutė Toleikienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Evelina Sobolienė)

Šilutės lopšelis – darželis „Žvaigždutė“, 4 grupės vaikai (pedagogai: pedagogė Daiva Bačiulienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Evelina Sobolienė)

Šilutės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, ikimokyklinio ugdymo grupė Pelėdžiukų“ grupės vaikai (auklėtoja metodininkė Rita Šteinienė; bendrosios praktikos slaugytoja Snieguolė Auksorienė).

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Degučių skyriaus 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojais: Vanda Maroziene, Zofija Kungiene ir Sergėjumi Nikanovu.

Žemaičių – Naumiesčio mokykla – darželis, 2b klasė (mokytoja Žaneta Danienė).

Šilutės rajonas Vainuto gimnazija. Dalyvavo 3-4 klasių mokiniai, šokį parengė mokytojos Asta Mauricienė, Irena Šeperienė ir visuomenės sveikatos  priežiūros specialistė Violeta Vilčauskienė.

Šios mokyklos vaizdp įrašas čia https://drive.google.com/file/d/0B69Slo2-glALRTIwVGJMQnpQc1E/view

Katyčių pagrindinė mokykla. Šokyje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Šokį ruošė visuomenės sveikatos specialistė A.Undžienė ir pradinių klasių mokytojos: V.Vindžigelskienė, V.Gečaitė, A.Ežerskienė, V.Nevardauskienė.