Oro sausintuvai – kad gyvenimas būtų sveikesnis!

 

Untitled-1 copyJeigu skundžiatės ištisus metus atsinaujinančiomis peršalimo ligomis, gerklės skausmu ir dusuliu, tačiau niekaip nerandate priežasties, kas tai gali sukelti – siūlome Jums pasimatuoti namų drėgnumą, kadangi didelė tikimybė, kad oras per sausas arba per drėgnas. Tai, kad sausas oras namuose sukelia diskomfortą – visi puikiai žino, tačiau kaip yra su drėgnu oru?

Oro sausintuvas efektyviai panaikina perteklinę drėgmę namuose. Kam to reikia? Ne tik tam, kad namuose būtų kur kas jaukiau, tačiau ir siekiant išvengti sveikatos problemų, apsaugoti namus nuo drėgmės sukeliamų pavojų baldams bei sienoms. Buitiniai oro sausintuvai turi daug privalumų, kurie ir paskatina išbandyti šią įrangą ir pagerinti savo gyvenimo kokybę.

  • Dėl per didelės drėgmės namuose dažnai intensyviau kaupiasi erkutės, pelėsiai kurie gadina ne tik namų sienas, tačiau taip pat sukelia didelį diskomfortą žmogui. Dulkių erkutės gali sukelti alergines reakcijas. Dažnas gydosi nuo visai kitų problemų, kai sukėlėjai yra akimi nematomi mikroorganizmai.
  • Buitiniai oro sausintuvai veikia ypač tyliai. Jie atlieka funkciją, pagerina Jūsų gyvenimą, o jūs pamirškite, kad juos turite savo namuose.
  • Didelis privalumas, kad įranga padės pašalinti Jūsų namuose susikaupusius nemalonius kvapus, kuriuos sukelia pelėsiai ir net pati drėgmė. Daugelis teigia, kad nuo per didelės drėgmės namuose tvyro puvimo kvapas. Jo nepanaikins jokie kvapučiai, tad reikia pirkti sausintuvus, kurie neužgožtų problemos, tačiau ją panaikintų.
  • Įranga pasirūpins, kad Jūsų namuose būtų kuo mažiau dulkių. Tokiu atveju galėsite kur kas rečiau valyti, daugiau laiko skirti malonumams, o ne darbui.
  • Įranga sumažins tikimybę, kad ant Jūsų baldų bei drabužių spintose apsigyvens pelėsis, kurio naikinimas yra sudėtingas ir reikalaujantis nemažų investicijų.
  • Didelis privalumas, kad įranga sumažinusi drėgmę dažniausiai sumažina ir įvairiausias kvėpavimo takų ligas, kurios gali kartotis reguliariai ištisus metus.
  • Jeigu namuose bus tinkamo drėgnumo mikroklimatas – neteks pergyventi, kad Jūsų kruopos, sausos gėlės bei kiti panašūs daiktai neišdžius, juose nuolatos tvyraus drėgmė.
  • Jeigu skundžiatės nemiga – galbūt namuose per drėgnas oras. Dėl netinkamo mikroklimato, net poilsis tampa nemalonus.
  • Galiausiai, blogas oras namuose gali sukelti net ir sąnarių ligas. Dažnas tikina, kad drėgmė veikia sąnarius tiek lauke, tiek namuose.

Oro sausintuvas reikalingas kur kas dažniau nei galėjote pagalvoti. Dažnam atrodo, kad tai nereikalinga įranga, kuri nepakeis gyvenimo kokybės. Tačiau ar tikrai? Geriausia yra išbandyti ir vėliau vertinti – kokią naudą Jums tai atnešė.