Ortopediniai čiužiniai ir jų paminkštinimo rūšys

Ortopediniai čiužiniai paprastai yra skirti išlaikyti stuburą įprastoje, natūralioje padėtyje, kad atitiktų kūno linkius.

Nepriklausomai nuo pasirinktos padėties, čiužinys nebus išgulimas, kūno raumenys, sąnariai ir sausgyslės nebus įtempti ir suspausti, dėl to bus jaučiamas komfortas ir geras poilsis, kuris užtikrins geros ir gražios dienos pradžią.

Ortopedinis čiužinys yra viena iš skrandžio opos, skoliozės, hipertenzijos, radikulito, širdies ligų ir kitų ligų, mažinančių gyvenimo trukmę, prevencinė priemonė, kuri padeda su jomis kovoti. Geresnė kraujo cirkuliacija – šio tipo čiužiniai nesukuria spaudimo miegančiojo kūne, o tai padeda pagerinti kraujo cirkuliaciją, net užtikrina geresnį kraujo spaudimą! Ortopediniai čiužiniai pastebimai pagerina viso kūno aprūpinimą deguonimi ir garantuoja puikią miego kokybę. Pasirinkdami tinkamą ortopedinį čiužinį, investuojate ne tik į gerą nuotaiką, bet visų pirma į savo sveikatą.

„Relax čiužiniai“ – dėmesio vertas pasirinkimas. Čia įdiegta naujausia pažangi technologija ir naudojamos tik sertifikuotos ir patikrintos medžiagos. Tokiu būdu sukuriamas žmonėms ir aplinkai draugiškas produktas su aukščiausio lygio komfortu. Lietuviški čiužiniai, kuriuos gamina kvalifikuoti ekspertai, nenuvils nė vieno vartotojo, nes juos galima pasirinkti pagal kiekvieno individualius poreikius. Mes labai džiaugiamės, kad vis daugiau vartotojų renkasi vietinius produktus ir tiki, kad lietuviški produktai nenusileidžia tarptautinių gamintojų gaminiams!

Visus čiužinių paminkštinimus galima suskirstyti į brangius ir pigius. Pigesni čiužiniai paprastai turi sintetinius užpildus, o brangesni čiužiniai yra užpildyti natūraliomis medžiagomis. Daugiau apie čiužinio paminkštinimą:

Natūralus lateksas – medžiaga, pagaminta iš įvairių medžių gumos, pučiama specialiu būdu. Ji tinka sunkiems daiktams laikyti ir yra tvirta, elastinga ir lanksti. Natūralusis lateksas yra brazilinio kaučiukmedžio pieniškos sultys, sudarytos iš rutulio formos dalelių, aptrauktų baltymo plėvele ir yra itin patvarus.

Dirbtinis lateksas yra ekologiškai saugus lateksas, kuris yra kietesnis ir elastingesnis už natūralų lateksą. Tinka žmonėms, turintiems antsvorio.

Kokoso pluoštas yra kieta medžiaga, paprastai naudojama gaminant ortopedinius čiužinius. Svarbi šios medžiagos savybė yra oro pralaidumas. Natūralus, itin ekologiškas, pralaidus orui, ilgaamžis bei pasižymintis antibakterinėmis savybėmis, produktas. Pluoštas gaunamas iš kokoso palmių riešutų kevalo plaušingojo sluoksnio. Ši medžiaga plačiai naudojama, kaip ruošinys, minkštų baldų dalims bei čiužiniams gaminti.

Poliuretanas yra žmogaus sukurta, ekologiškai švari elastinga medžiaga. Tinka vartoti ilgai, taip pat yra hipoalergiška medžiaga. Poliuretanas tai termoplastinis elastomeras, labai elastinga konstrukcinė medžiaga pasižyminti geromis antifrikcinėmis savybėmis.

Medvilnė (presuota) – puikus medžiagos kvėpavimas, leidžiantis gerai jaustis miegant. Medvilnė yra augalinis pluoštas, gaunamas iš vilnamedžio genties augalų sėklas gaubiančio audinio.Medvilniniai pluoštai dažniausiai perdirbami į siūlus, kurie yra tinkami minkštų, kvėpuojančių tekstilės audinių gamybai. Medvilniniai drabužiai yra plačiausiai naudojami natūralaus pluošto drabužiai pasaulyje. Medvilnė taip pat naudojama vilnai gaminti.

Avių vilna – avių vilna pati sugeria ir išskiria vandenį bei pasižymi geru šilumos atsparumu. Avių vilnoje gali būti keturių tipų plaukai: pūkai – ploniausi, kreivi plaukai. Paviršius padengtas žvyneliais, o vidus pagamintas iš kamštienos (kamštinio audinio). Audinio elastingumas ir stiprumas priklauso nuo kamštienos audinio. Nuo kamštinio audinio priklauso audinio tąsumas, stiprumas ir t. t. Bei nuo šiame audinyje esančio pigmento priklauso jo spalva.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje – relaxciuziniai.lt rasite Lietuvoje pagamintų miegamųjų čiužinių ir antčiužinių. Susisiek su mumis ir pasinaudok tikrų miego ekspertų patarimais ir išsirink sau tinkamą čiužinį!