Paaiškėjo 4-ųjų rajono mokinių sporto žaidynių nugalėtojai

sporto zaidynes pamario pagrindineŠilutės sporto mokykla ketvirtą kartą organizavo rajono mokinių sporto žaidynes.
Pirmąją dieną varžėsi šešios gimnazijų bei vidurinių mokyklų komandos, ir suskaičiavus visus rezultatus paaiškėjo, kad pirmą kartą per 8 metus nugalėjo Žemaičių Naumiesčio gimnazistai.

Kitą dieną jėgas išbandė 10 pagrindinių mokyklų, tarp kurių stipriausiais jau antrą kartą pripažinti Pamario pagrindinės mokyklos mokiniai.

Gegužės 8-ąją, skambant maršui, Šilutės stadionu žygiavo apie 200 mokinių bei mokytojų, kuriuos lydėjo Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokėjos. Sveikinimo žodį tarė Sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis bei rajono mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis. Praėjusių metų nugalėtojai – Šilutės pirmosios gimnazijos atstovai iškėlė vėliavą skambant Lietuvos Respublikos himnui – 2012 metų žaidynės buvo pradėtos.

Nugalėjo naumiestiškiai

Mokiniai varžėsi futbolo, krepšinio, tinklinio, smiginio, galiūnų konkurso, virvės traukimo ir pavasario kroso rungtyse.

Vaikinų pamėgta sporto šaka – futbolas sulaukė daug dalyvių ir žiūrovų. I vietą iškovojo Šilutės pirmosios gimnazijos komanda, II vieta džiaugėsi Vydūno, o III vieta – Žemaičių Naumiesčio gimnazistai.

Krepšinio aikštelėje tarp vaikinų stipriausi buvo Šilutės pirmosios gimnazijos krepšininkai, II vieta atiteko Žemaičių Naumiesčio, bronzą iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komandos. Tarp merginų geriausiai pasirodė Švėkšnos atstovės, antros liko Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje besimokančios merginos.

Tinklinis – daugiausia emocijų sulaukęs žaidimas. Komandą sudarė du vaikinai ir dvi merginos. Šilutės pirmosios gimnazijos komanda iškovojo aukso medalius, sidabras teko vydūniečiams, bronza – Žemaičių Naumiesčio gimnazistams.
sporto zaidynes zemaiciu naumiescio
Strėlytes į taikinį taikliausiai skraidino vainutiškiai, kurie savo varžovus lenkė dideliu skirtumu. Antri liko vydūniečiai, mažiau pasisekė Šilutės pirmajai gimnazijai.

Galiūnai rungėsi mesdami 16 kg sveriančią girą, 25 m bėgdami su maišu rankose bei versdami padangą. Tarp gimnazistų stipriausiu pripažintas vydūnietis Tomas Ličinchajus, bendroje komandinėje įskaitoje galiūnų rungtyje aukso medaliais pasipuošė Vydūno gimnazistai.

Virvės traukimo rungtyje lygių nebuvo naumiestiškiams.

Pavasario kroso takeliuose greičiausi buvo Švėkšnos gimnazistai, antri liko Žemaičių Naumiesčio bėgikai, treti – kintiškiai.

Suskaičiavus visus rezultatus paaiškėjo, kad šiemet geriausiai žaidynėms pasiruošė naumiestiškiai. Bendroje įskaitoje surinkę 152 taškus, jie pelnė I vietą. Antri liko Šilutės pirmosios gimnazijos atstovai (146 tšk.), bronzą iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazija.

Laimėtoja – Pamario pagrindinė

Antrąją dieną žaidynėse dalyvavo dar daugiau mokinių, nes tądien, kuri stipriausia, aiškinosi 10 rajono pagrindinių mokyklų.
Stipriausi futbolininkai buvo Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos atstovai, II vieta džiaugėsi M.Jankaus, III – Rusnės pagrindinės mokyklos futbolininkai.

Krepšinio aikštelėje nugalėjo Pamario, antri buvo M.Jankaus, treti – Juknaičių pagrindinių mokyklų berniukai. Tarp merginų nugalėjo juknaitiškės, II vieta teko pamarietėms, III – katytiškėms.

Tinklinį geriausiai žaidė Vilkyčių moksleiviai, kuriuos labai palaikė jų mokytoja Danguolė Černeckytė. Antri buvo Juknaičių, treti – Saugų mokiniai.

Smiginio rungtyje geriausiai pasirodė usėniškiai, antri pagal taiklumą buvo degutiškiai, treti – traksėdiškiai.

Stipriausiu galiūnu pripažintas M.Jankaus pagr. mokyklos mokinys Edvardas Jakas. Ši mokykla surinko daugiausia taškų šiame konkurse ir iškovojo I vietą.

Stipriausi virvės traukikai gyvena Rusnėje, o „Pavasario kroso“ takeliuose pirmavo Pamario mokyklos greitakojai.

Sportiškiausios pagrindinės mokyklos vardas atiteko Šilutės Pamario pagrindinei (140 tšk.), II vieta – Katyčių (137 tšk.), III – M.Jankaus pagr. mokyklai (131 tšk.).

Šilutės sporto mokykla visus nugalėtojus apdovanojo taurėmis medaliais bei diplomais.