Paaiškėjo geriausi Švėkšnos sportininkai

sveksnos gimnazija_geriausi_sportininkaiNuo 1965 m. mokytojo ir trenerio Medardo Urmulevičiaus iniciatyva, pagal pasiektus rezultatus tarptautinėse, respublikinėse, rajono ir gimnazijos varžybose renkamas Švėkšnos „Saulės“ vidurinės mokyklos, o dabar  gimnazijos geriausių sportininkų dešimtukas. Tokie rinkimai įvyko ir šiemet.

Dabar jau 10 metų informacinių technologijų dėka galime vaizdžiau apžvelgti pralaimėjimus ir pergales. Mokiniai informaciniame centre pamato save ir draugus, dar kartą pasidžiaugia, stovėdami ant nugalėtojų pakylos.

Tradiciškai šiemet vyko ir sportinė viktorina, kurioje reikėjo atpažinti savo draugus arba atsakyti į sporto gyvenimo klausimus. Buvo įteiktos olimpietės I.Jakubaitytės taurės ir medaliai metikų trikovės varžybų nugalėtojams ir prizininkams, apdovanoti šuolių trikovės varžybų dalyviai.
Geriausia pernykšte komanda išrinkta vaikinų A.Vaitiekaus, J.Bočkaus, G.Beržanskio, R.Žiliaus, J.Montvydo ir V.Freitiko komanda, laimėjusi II vietą Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos finalinėse varžybose.

10 geriausių sportininkų buvo apdovanoti Švėkšnos „Meškos“ sporto klubo  prizais, o konkurso nugalėtojui A.Vaitiekui įteiktas Šertvyčių šeimos piniginis prizas, žymiam treneriui Antanui Šertvyčiui atminti. Jis  mokėsi ir sportavo Švėkšnos vidurinėje mokykloje, o vėliau treniravo Olimpinių žaidynių 1500 m bėgimo  prizininkę bėgikę Laimą Baikauskaitę.

2017 metų geriausiais sportininkais išrinkti: Aleksas Vaitiekus, I atskyrio šuolininkas, Justinas Bočkus, II atskyrio lengvaatletis, Valdas Endriulis, III  atskyrio lengvaatletis, Robertas Žilius, II atskyrio šuolininkas,Vilius Lorencas, III atskyrio lengvaatletis, Gediminas Beržanskis, II atskyrio šuolininkas į aukštį, Juras Montvydas, III atskyrio lengvaatletis, Evaldas Stankus, III atskyrio lengvaatletis, Vytas Freitikas, III atskyrio lengvaatletis, Rimantė Jokšaitė, užėmusi I v. bėgime „Auksinis Švėkšnos ruduo“ ir I v. rajono rudens krose ir gimnazijos metimų trikovės varžybose olimpietės I.Jakubaitytės taurei laimėti  . Sportinės popietės svečiai – seniūnas A.Šeputis ir direktorės pavaduotoja O.Jurjonienė padėkojo mokiniams už sportinius rezultatus ir  palinkėjo sėkmės ateinančiame sezone.