Paaiškėjo rajono pirmenybių Mažosios ir Didžiosios taurės ketvertai

krepsinis rajono_atkrintamosios_F_zmuidaŠilutės rajono pirmenybių Usėnų Dėduko taurei laimėti dalyviai jau sužaidė atkrentamąsias rungtynes ir ruošiasi kovoms dėl Didžiosios ir Mažosios taurių.

Pirmenybes paliko 4 komandos

Į pirmenybių atkrintamąsias nepateko Šilutės sporto mokyklos 2000 m. gimę auklėtiniai, kuriuos treniruoja Arnoldas Kuncaitis. Komandos debiutas nepasisekė – pralaimėjo visoms komandoms, o vienos pergalės užskaitą gavo, kai „Stubrių“ komanda neatvyko į rungtynes.

„Stubrių“ likimas buvo toks pat: nenugalėjo nė vienų varžovų, į dvejas rungtynes neatvyko, tad jiems buvo užskaityti pralaimėjimai.

Iš Šilutės rajono pirmenybių pasitraukė ir „Šamai“, kurie pasiekė keturias pergales, šešerias rungtynes pralaimėjo, o į vienas rungtynes nesusirinko žaidėjai.

„Germanika“ taip pat paliko pirmenybes, surinkusi tiek pat balų, kiek ir „Šamų“ komanda.

Aštuonios atkrintamųjų komandos

Atkrintamosiose rungtynėse komandas į dvi grupes surikiuos tarpusavio kovos.

Atkrentamosiose rungtynėse komandos žaidžia po dvejas rungtynes. Jei sužaistų lygiosiomis 1:1, tada būtų vertinamas rezultatų skirtumas.

Pirmąją vietą pasiekę „Fen Team“ žaidėjai atkrintamosiose susitiks su 8 vietą užimančiais „Vilkyčiais“. Antri pagal pajėgumą „Pilupio“ krepšininkai žais su 7 vietą užėmusia „Draugyste“. Trečioje vietoje esantis „Vandentiekis“ kovos su 6 vietą užimančiais Šilutės sporto mokyklos „SM-2001“ auklėtiniais. Ketvirtoje vietoje yra dar viena Šilutės sporto mokyklos komanda „SM-1999“, jų varžovai bus penktoje vietoje esantys švėkšniškiai.

Atkrentamosios startavo

Pirmosios atkrentamosios varžybos sužaistos kovo 18 dieną.

Kova tarp lyderės „Fen Team“ ir 8-oje vietoje esančių „Vilkyčių“  baigėsi „Fen Team“ pergale 108:74.

„Draugystės“ ir „Pilupio“ rungtynėse pranašesnė taip pat buvo lyderiaujanti „Pilupio“ komanda – 99:75.

Trečiąsias rungtynes tądien žaidė „SM-2001“ ir „Vandentiekis“. Pirmuosius du kėlinius Sporto mokyklos auklėtiniai laikėsi puikiai ir buvo atsilikę vos keturiais taškais – 52:56. Bet po ilgosios pertraukos viskas sugriuvo – „Vandentiekis“ išlėkė į priekį ir laimėjo rungtynes 88:125.

Paskutiniai tądien žaidė „Švėkšna“ ir „SM-1999“. Pranašesni buvo švėkšniškiai – 68:74.

Mažosios ir Didžiosios taurių ketvertai

Kovo 26 dieną komandos sužaidė po antrąsias lemiamas rungtynes dėl patekimo į Šilutės rajono pirmenybių Usėnų Dėduko taurei laimėti finalinį ketvertą.

Keturios komandos – „Fen Team“, „Pilupis“, „Vandentiekis“ ir „Švėkšna“ – savo varžoves įveikė ir antrą kartą gavo teisę kovoti dėl Didžiosios taurės.

Dėl Mažosios taurės liks kovoti „SM-2001“, „SM-1999“, „Draugystė“ ir „Vilkyčiai“.

Balandžio 1-2 dienomis visos komandos kovos dėl patekimo į finalus, kurie planuojami balandžio 8 dieną.