Padėkota verslininkams – nepailstantiems krašto kūrėjams

verslininku vakaras  moteru komandaPo kelerių metų pertraukos rajono vadovai surado galimybę pagerbti tuos, kas formuoja Šilutės veidą, be kieno iniciatyvų ir finansinių injekcijų dienos šviesos neišvysta nė vienas renginys.

Merė Daiva Žebelienė į padėkos vakarą asmeniškai pakvietė rajono verslininkus, kad visiems jiems pasakytų ačiū, palinkėtų sėkmingo verslo ir visų idėjų įgyvendinimo.

Kreipdamasi į susirinkusiuosius rajono vadovė sakė, jog tai – padėka už kantrią verslo žmonių veiklą, už sugebėjimą išlikti verslininku vakaras vyru komandakonkurencinėje rinkoje, už svarų indėlį į Pamario krašto žmonių gyvenimo gerėjimą, jiems sukurtas ir kuriamas darbo vietas, už kultūros, sporto, bendruomenių rėmimą, už krašto puoselėjimą ir garsinimą.

Anot D.Žebelienės, konstruktyviai bendrauti, nuoširdžiai draugauti, diskutuoti yra kasdienis verslo žmonių poreikis, tad ir šis sumanymas prie to prisidėjo. „Kartu norime išgirsti dar daugiau jūsų idėjų, ką reikėtų daryti, kad Šilutės kraštas būtų dar patrauklesnis“, – sakė D.Žebelienė, linkėdama dar didesnės išminties ir sėkmės priimant kraštui geriausius sprendimus.

Merė pasidžiaugė, kad ir šis renginys Savivaldybei, jos žodžiais tariant, „kaštavo nulį“, nes vakarą surengti pasišovė grupelė geranoriškų rėmėjų. Savo įmonės salę renginiui svetingai atvėrė UAB „Tima“ vadovas Petras Juraška, užkandžius paruošė restoranas „Vienaragio malūnas“, muzikinį foną suteikė neseniai susibūręs pučiamųjų verslininku vakaras visinskas idzelisansamblis „Pamario brass“, vadovaujamas Gražvydo Railos, o vakarą vedė Marijus Budraitis.

Tąvakar buvo ne tik diskusijų ir naujų užgimusių idėjų. Surengtos „Protų kovos“ tarp vyrų ir moterų komandų – jos varžėsi žiniomis apie Šilutę ir Pamario kraštą.

Po ilgokos pertraukos suburti verslininkai džiaugėsi galimybe praleisti keletą valandų kartu, pabendrauti, susipažinti su naujai į verslo rinką įžengusiais kolegomis. Viename verslininkų būrelyje kilo mintis tokį kolegų susitikimą surengti ir vasarą.

joomplu:8107