Pagaliau sulaukėme krepšinio pergalių

krepsinis nkl sil f1Paskutiniu metu vyrų krepšinio komandai „Šilutė“ nekaip sekėsi valdyti oranžinį kamuolį. Trejas paskutines varžybas „Šilutė“ pralaimėjo, bet praėjusį savaitgalį šilutiškiams pavyko laimėti ir namų aikštelėje, ir išvykoje prieš tą pačią Panevėžio komandą „Lietkabelis – 2“. Namuose ji įveikta rezultatu 83:55, o išvykoje – 80:88.

Rungtynės namuose

Jau pirmajame kėlinyje mūsiškiai pradėjo demonstruoti pranašumą savo aikštelėje. Pirmąjį kėlinį baigė rezultatu 20:11, prasidėjus antrajam, po Edvino Alunderio dvitaškio, „Šilutė“ įgijo dviženklę persvarą – 22:11.

„Šilutės“ treneris Petras Jonikas, matydamas, kad turime solidžią persvarą, į aikštelę pradėjo leisti jaunuosius krepšininkus T.Ulevičių, L.Remeikį, A.Grygelį, kurie dažniausiai sėdi ant atsarginių suolelio, o kartais net neišbėga į aikštelę per visą žaidimą. Tad išmušė jaunųjų krepšininkų valanda, ir jie šauniai susitvarkė su užduotimi – iki pat ilgosios pertraukos sugebėjo išlaikyti dviženklę persvarą.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Lietkabelis – 2“ sumažino deficitą iki vienaženklio skaičiaus – 50:42, bet tai truko neilgai.

Mūsiškiams pavyko spurtuoti 17:3, ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį „Šilutė“ buvo jau atitrūkusi nuo varžovų 67:45.
Svečiams taip ir nepavyko prisivyti šilutiškių ir mūsiškiai šventė pergalę 83:55.

„Šilutės“ komandoje puikiai taškus rinko Ignas Vaitkus – 28 taškai. 14 taškų komandai pridėjo ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko Deividas Kumelis, 12 taškų pelnė ir net 14 kartų kamuolį atkovojo Aurelijus Pukelis, Ulysswesas Thomasas ir Justinas Olechnavičius pelnė po 10 taškų.

Išvyka į Panevėžį

Kitą dieną šilutiškių laukė susitikimas Panevėžyje su tuo pačiu „Lietkabeliu – 2“. Nors pergalė namuose buvo iškovota triuškinančiu rezultatu, bet treneris P.Jonikas savo komandai patarė neatsipalaiduoti ir negalvoti, kad ir antras susitikimas gali taip lengvai baigtis.

Rungtynės buvo įdomios – ne į „vienus vartus“. Trečiajame kėlinyje švieslentė rodė lygų rezultatą 52:52. Kai jau atrodė, kad šį susitikimą mūsiškiai gali pralaimėti, jie įjungė aukščiausią pavarą, surengė spurtą 0:14 ir tapo nepavejami. Po finalinės sirenos pergale vėl džiaugėsi šilutiškiai 80:88.

Išvykoje vėl daugiausia taškų pelnė I.Vaitkus – 26, D.Kumelis – 17, A.Pukelis – 14, Darius Kibildis ir Edvinas Alunderis – po 12.

Artimiausios NKL rungtynės Šilutėje vyks penktadienį, lapkričio 27 dieną, su Mažeikių krepšininkais. O šeštadienį išvykoje mūsiškiai susitiks su Jonavos „Petrochema – Dextera“.