Pagarba žilagalviams pedagogams ir linkėjimai jauniems

SKARDZIAUSLaimės sklidina širdimi Ramučių pedagogė Kleopa Sudeikienė kasmet rugsėjo 1 dieną sulaukia puokštės rožių. Prieš penkis dešimtmečius Ramučių aštuonmetę mokyklą baigęs žinomas rajono politikas Algirdas Balčytis vis dar prisimena ir aplanko savo mylimiausią mokytoją.

Tradicijos pagerbti žilagalvius pedagogus laikosi ir LR Seimo narys, į parlamentą išrinktas mūsų rajone, Artūras Skardžius, kuris jau trečią kartą rugsėjo 1-ąją kartu su A.Balčyčiu apsilanko rajono Švietimo pagalbos tarnyboje – čia tądien tradiciškai rengiama šventinė popietė švietimo įstaigų veteranams.
Švietimo pagalbos tarnybos direktorė Judita Blinkevičienė, pirmadienį pasitikusi šiek tiek vėluojančius politikus sakė, kad susirinkę mokyklų veteranai jau buvo pradėję nerimauti, kodėl šiemet nėra įprastų svečių. Visų nuotaika greit pasitaisė, kaiSKARDZIAUS 4 sužinojo, jog mokyklos kaimynystėje gyvenantis A.Balčytis skuba į svečius, o kad greičiau būtų, su visomis lauktuvėmis iš savo kiemo į Švietimo pagalbos tarnybos kiemą šoko tiesog per tvorą. Pasak J.Blinkevičienės, tokį kaimyno šuolį ji jau mačiusi ne vieną kartą – tai su pintine obuolių, tai su daržovėmis.

Parlamentaras A.Skardžius – santūresnis: jis pas veteranus pedagogus į svečius su gėlėmis atkeliavo šaligatvių takeliais.
Politikai palinkėjo žilagalviams pedagogams sveikatos, geros nuotaikos ir puikių prisiminimų.

Žinomam mūsų krašto chorvedžiui Vytautui Jovaišai vadovaujant, visi kartu sudainavo Ž.R.Bernso dainą „Kaip man jaunystės neminėt“: „Už mūsų jaunas dieneles pakelkime taures“…

Vydūno gimnazijoje ir Žemės ūkio mokykloje A.Skardžius pedagogams ir moksleiviams linkėjo atsiverti ir pasidalinti visomis žiniomis, kad jaunoji karta galėtų prisiimti visą atsakomybę už mūsų visų ateitį.