Pagėgių bėgime greičiausi – šilutiškiai

Rugsėjo 12 d. Pagėgių miesto šventė startavo tradiciniu bėgimu „Mikytai – Pagėgiai“ VšĮ Sporto ir turizmo centro įsteigtiems prizams laimėti. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai bėgime iškovojo 7 prizines vietas.

Šeštadienio rytą daugiau kaip 50 bėgikų startavo bėgime „Mikytai – Pagėgiai“. Šilutės garbę gynė mūsų Sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Linos Leikuvienės. Beveik 3 km distanciją greičiausiai įveikė šilutiškiai Naglis Kuturys ir Goda Šiaudvytytė, abu jie tapo absoliučiais nugalėtojais. N. Kuturys 3 km nubėgo per 9 min. 48 sek. Naglio grupėje dalyvavo vyrai nuo 17 iki 34 metų. Goda šią distanciją įveikė per 11 min. 33 sek., jos grupėje dalyvavo merginos nuo 13 iki 16 metų. Nuo Godos atsiliko komandos draugės Mija Pielikytė (13:38) ir Vytautė Vasiljevaitė – (13:54), tačiau tapo prizininkėmis.

Kamilė Stankutė bėgusi 17 – 34 m. moterų grupėje buvo neaplenkiama, distanciją įveikė per 13:37 ir iškovojo I vietą. 13 – 16 metų berniukų grupėje 3 km greičiausiai nubėgo Nojus Petraitis (I vieta, 10:31), Kostas Budvytis distanciją įveikė per 10:54 ir liko antras. Regimantas Leikus distanciją įveikė ketvirtas – 12:41.

12 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje jauniausiai bėgimo dalyvė šilutiškė Luka Montvilaitė 3 km nubėgo per 15 min. 33 sek. (III vieta). Agnė Naruševičiūtė ir Emilija Juškaitė užėmė IV – V vietas.
Bėgikus apdovanojo Pagėgių savivaldybės vadovai Vaidas Bendaravičius ir Edgaras Kuturys ir sportinių varžybų iniciatorius Remigijus Špečkauskas.