Pagėgiuose atidarytas rekonstruotas kultūros centras

Pagėgių kultūros centras. / „LitCon“ nuotr.Ketvirtadienį, vasario 16 d., Pagėgiuose iškilmingai minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, buvo atidaryti atnaujinti Pagėgių savivaldybės kultūros centro namai (Jaunimo g. 3).

Senojo kultūros centro vietoje iškilo apie tris kartus didesnis, 2,3 tūkst. kv. metrų pastatų kompleksas, kuriame įsikurs ne tik kultūros centro namai, bet ir Pagėgių savivaldybės administracijos metrikacijos skyrius bei viešoji biblioteka.

Pagėgių savivaldybės administracijos užsakytų statybos darbų vertė siekė apie 10 mln. litų. Generalinio statybų rangovo UAB „LitCon“ direktoriaus Lino Piliponio teigimu, 2007 m. prasidėję kultūros centro rekonstrukcijos darbai užsitęsė dėl šalyje prasidėjusios ekonominės krizės ir sutrikusio statybos darbų finansavimo.

„Mes džiaugiamės, kad nepaisant kai kurių sunkumų, mūsų įmonė sėkmingai užbaigė Pagėgių gyventojams reikšmingas statybas. Esame laimingi, kad kultūros centro namai atvers žmonėms duris svarbiausios visai šaliai šventės proga“, – sakė jis.

Pasak L. Piliponio, šiemet UAB „LitCon“ planuoja įgyvendinti daugiau nei 30 statybos ir inžinerinių darbų projektų. Bendrovė vykdys viešosios ir pramoninės paskirties statinių, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų projektavimo ir statybos bei kultūros paveldo objektų tvarkomuosius darbus.

Pernai bendrovės apyvarta statybų sektoriuje siekė daugiau kaip 100 mln. litų. Planuojama, kad šiemet UAB „LitCon“ apyvarta sieks apie 120 mln. litų. Šiuo metu bendrovėje dirba 130 darbuotojų.