Pagerbti geriausi Šilutės sportininkai – Lietuvos ir pasaulio čempionai

 

sportininkaiPirmadienį Šilutės rajono savivaldybės vadovai jau aštuntą kartą dėkojo mūsų kraštą Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionatuose garsinantiems sportininkams bei jų treneriams.

Į Šilutės Hugo Šojaus konferencijų centre vykusią tradicinę cermoniją atvyko keliasdešimt sportininkų ir jų treneriai. Boksininkams, lengvosios ir sunkiosios atletikos atstovams, rankų lenkikams, krepšininkams ir kitų sporto šakų atstovams išdalinti padėkos raštai, piniginiai čekiai ir unikalios gertuvės su Šilutės krašto simboliu – žuvimi.

Tiesa, ne visi sportininkai galėjo dalyvauti padėkos renginyje, tačiau jų nuopelnai neliko nepastebėti.

Renginyje pagerbta ir sportinių šokių klubo „Lūgnė“ vadovė Asta Maigienė, šiemet apgynusi tarptautinio lygmens teisėjos kategoriją.

Šventiškumo renginiui suteikė jaunimo grupės „Prieskonis“ (vadovas Vygantas Stoškus) dainos.

 

Džiaugėsi sportininkų pasiekimais

„Jeigu eitų Pamario krašto sportininkų iškovotus trofėjus paversti kalėdiniais žaisliukais, tai šioje scenoje turėtume įspūdingą kalėdinę eglutę, kuri būtų papuošta jūsų pasiekimais“, – sakė renginio vedėjas Marijus Budraitis. Jis taip pat pasidžiaugė, kad sportininkų iškovotos pergalės, nesvarbu kurios sporto šakos, suvienija Pamario bendruomenę, kuri šiaip nėra didelė.

Sportininkams Savivaldybės vadovų vardu dėkojo meras Vytautas Laurinaitis. „Jūs esate vizitinė kortelė, reprezentuojanti mūsų kraštą, rajoną ir visą Savivaldybę. Džiugu, kad yra žmonių, kurie nori siekti ir pasiekia ir tai yra nauda ir jums, ir visam kraštui“, – sportininkams ir jų treneriams dėkojo meras.

Praėjusius metus sporto srityje apžvelgė rajono Sporto tarybos pirmininkas Arūnas Pupšys. Pasak jo, sporto klubų veiklai šiemet buvo skirta 32 000 Eur, iš jų 8000 Eur skirti sportininkų skatinimui. Jis pasidžiaugė, kad po 16 metų pertraukos Šilutėje įvyko Bokso čempionatas, kuriame šilutiškiai iškovojo 8 prizines vietas, žiūrovų taip pat buvo gausu.

A. Pupšys taip pat padėkojo sportininkams, kurie yra rinktinės nariai: boksininkams Austėjai Aučiūtei, Linai Miklovytei, Vytautui Balsiui, Robertui Jokuliui, Edgarui Skurdeliui, lengvosios atletikos atstovei Kristinai Janšauskaitei, sunkiosios atletikos atstovui Tomui Lin-čin-chai, pasaulyje nenugalimai rankų lenkikei Eglei Vaitkutei. Tarybos narys viliasi, kad ateityje Šilutėje visgi atsiras baseinas ir sporto kompleksas, kuriame sportininkai galės treniruotis.

A. Pupšys, kartu su meru pasveikino A. Maigienę, apgynusią tarptautinės kategorijos sportinių šokių teisėjos vardą.sportininku pagerbimas_2

Padėkota 41 sportininkui ir 10 trenerių

Sportininkus sveikino Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemeras Algis Bekeris, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius, Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė.
41 sportininkas ir 10 jų trenerių išdalintos piniginės premijos už 8325 Eur sumą.

Visų pirma pasveikintas sporto klubo „Vilkyčių ASK“ atstovas Mindaugas Sidabras, Lietuvos automobilių kroso čempionate iškovojęs 1 vietą. Pagerbti ir Šilutės stalo teniso sporto klubo „Varmas“ sportininkas Matas Vilkas bei jo treneris Jonas Piekautas. Matas Lietuvos stalo teniso čempionate pelnė 3 vietą ir yra Lietuvos rinktinės narys.

Galime pasidžiaugti ir Šilutės sunkiaatlečiais, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Lin-čin-chai. 1 vietą Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionate iškovojo Tomas Lin-čin-chai. Tame pačiame čempionate 2 vietą pelnė Donatas Anuškevičius, o trečiąsias – Ramūnas Šteinys ir Raimondas Trajanauskas. Sunkiaatletis Lukas Kordušas Lietuvos atskirų veiksmų čempionate iškovojo 2 vietą.

Apdovanotas ir gausus būrys Vinco Murausko treniruojamų boksininkų, kurie Lietuvos bokso čempionate iškovojo prizines vietas. Tai Julius Pečkys, Gabrielė Bagdonaitė, Rugilė Altaravičiūtė, Monika Eglynaitė, Austėja Aučiūtė, Lina Miklovytė, Vytautas Balsys, Alina Meilutytė, Marius Kontrimas, Deividas Girulis, Robertas Jokulys, Edgaras Skurdelis.

Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ sportininkai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus atvirajame Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionate iškovojo prizines vietas – Edvardas Sagalec – 2ąją ir Artūras Kudrešovas – 3-ąją.

Linos Leikuvienės treniruojami lengvaatlečiai, Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybėse pelnė prizines vietas: Osvaldas Guščius, Kristina Jašauskaitė, Erestida Bagdonaitė, Julija Baciūtė, Jokūbas Tubutis.

Prizinėmis vietomis rankų lenkimo čempionatuose džiaugiasi Aleksandro Pancerovo treniruojami Karolis Balseris, Ernestas Peža, Valteris Kupcikovas, Tomas Jankauskas, Aurelijus Urbonas, Donatas Pancerovas, Dovilė Pauparytė, Vilija Parnarauskienė, Neringa Vilidaitė, Eglė Vaitkutė.

Apdovanojumus gavo ir Šilutės sporto klubo „Oazis“ komanda, treniruojama Mindaugo Vilko. Arthur Mileris Europos jaunimo kultūrizmo čempionate laimėjo 1 vietą, o Lietuvos kultūrizmo čempionate – 3 vietą. Greta Jakaitytė Lietuvos fitneso čempionate užėmė 2 vietą, o Giedrė Isodaitė Lietuvos fitneso čempionate – 1-ąją.

Pagerbti Svajūno Česnulio treniruojamas Linas Mėgelaitis, kuris yra Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės narys (U21) ir Kęstučio Šerniaus treniruojamas Tadas Kararinas, kuris yra Lietuvos krepšinio jaunimo rinktinės narys.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.