Pagerbti socialiniai darbuotojai ir jų partneriai

Rugsėjo 29-ąją į daugelio iškilmių vietą – Šilutės H. Šojaus muziejaus freskų salę rinkosi tie, kurių rankų, paramos ir šilto žodžio kasdien laukia šimtai žmonių. Rinkosi socialiniai drabuotojai ir juos pasveikinti profesinės šventės proga norintys Savivaldybės vadovai. Tokia tradicija Šilutėje gyvuoja jau daug metų.

 

Šia proga kasmet skelbiamas „Metų socialinis partneris“ – savo veikla, dalyvavimu projektuose ar iniciatyvose išsiskirianti įstaiga. Šiemet tokiu partneriu išsirinkta Saugų seniūnija, o apdovanojimą priėmė jos seniūnas Arvydas Stonis.

Jau 13 metų renkamas ir “Metų socialinis darbuotojas”. Šis įvertinimas skiriamas specialistui, kuris ne tik puikiai dirba, bet ir vykdo įvairius projektus. Šiemet tokiu darbuotoju paskelbta Šilutės socialinių paslaugų centro direktorė Reda Urbaitytė.

Profesinės šventės proga už socialinės veiklos brandumą, pasišventimą savo profesijai savivaldybės vadovai padėkas įteikė visam būriui socialinių darbuotojų: Virgilijai Pužaitei, Laimutei Indriūnienei, Birutei Pilipavičienei, Eglei Vermontienei, Yevhenia’i Lazarenko, Silvai Simutienei, Giedrei Ališauskienei, Jovitai Andrijauskienei, Jūratei Šedienei, Jurgitai Virbickienei, Danutei Medingienei, Loretai Valienei, Jolitai Macko, Neringai Petrovienei, Gretai Zairytei.

Išsamiai apie renginį – kitos savaitės “Šilutės naujienose”.