Pagerbti vaikinai, įžengę į Europos krepšinio elitą

MEDALIAISavivaldybės merė Daiva Žebelienė ir jos pavaduotojas Šarūnas Laužikas surengė jaunųjų krepšininkų pagerbimą: apdovanojo Deividą Pukį, Europos jaunimo krepšinio čempionate laimėjusį čempiono titulą, ir Beną Griciūną, Europos jaunių krepšinio čempionate laimėjusį vicečempiono medalį.

Merė dėkojo jauniesiems krepšininkams, kad garsina ne tik Lietuvą, bet ir Šilutę. Ji pasidžiaugė D.Pukio aukso medaliu, kurį jis kartu su komanda iškovojo liepos mėnesį vykusiame Europos jaunimo čempionate. Finale lietuviai palaužė Prancūzijos krepšininkus 50:49. Tai ketvirtasis Deivido aukso medalis, laimėtas atstovaujant Lietuvai Europos ir pasaulio jaunučių, jaunių ir jaunimo krepšinio čempionatuose.

Visi pasidžiaugė ir B.Griciūno iškovotu sidabro medaliu, kurį jis laimėjo praėjusią savaitę kartu su Lietuvos vaikinų jaunių (iki 18 metų) rinktine Vilniuje vykusiame Europos čempionate.

Abiems vaikinams įteikti Savivaldybės padėkos raštai, atminimo albumai ir Šilutės jubiliejiniai medaliai kaip ypač nusipelniusiems šilutiškiams.

Krepšininkai pasidalijo tolesniais savo planais. D.Pukis pasakojo, kad  netrukus išvyks į Ispaniją, kur yra sudaręs trejų metų sutartį su Hueskos „Lobe“ ekipa, rungtyniaujančia antrame šios šalies divizione.

B.Griciūnas taip pat neliks Lietuvoje. Trečiadienį aukštaūgis krepšininkas išvyko į JAV tęsti mokslų vienoje iš Las Vegaso vidurinių mokyklų. Ten jis baigs 12-tą klasę.

Įteikdamas nuotraukų koliažus, jaunuosius krepšininkus taip pat pasveikino Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis. Jis linkėjo tobulėti, kaupti medalius, garsinti Lietuvą ir bent kartais sugrįžti į Šilutę, į ten, kur prasidėjo kelias į sporto aukštumas.